Recenze

Titulek článku nesmí být prázný.

6. února 2013 v 15:10 | Werunkawarna
Ahoj.Přemýšlela jsem jako obvykle nad tím co bych měla napsat,jo zase jsem nic nevymyslela.Ale mám pro vás skvělou zpravu.Aspon deníček,mohu napsat,pár události se tu událo :D +už mě sere ten desing co tu je :DD je tu už delší dobu,a už mě přestal bavit :DDD Navíc mi přijde strašně nudný :DDD takže dneska zkusím udělat nový.Kdyby někdo měl nápad,napište.
V průběhu týdne jsme objevila nové fajn blogy,ale zatím je nenajdete mezi oblibenými.Uvidíme,jestry mě budou zajimat i nadále :) Nechci se už vratit na affs,takže mi prosím nepište.

V uterý byl pohodový den.Ráno první hodinu jsem nebyla ve škole,mohla jsem ale jaksi jsem dělala jinou věc ! :D Holky,ale říkaly,že je volná hodina,takže smůla.Ale nevadí,aspon jsem si pospala..A užila.Potom jsem došla do školy.Hned jsme měli matematiku.V tý jsem počítaly příklady.Kdo chtěl mohl jít k tabuli,takže já jenom seděla a počitala,ale spíše seděla a přemýšlala nad nějakými pičovinama.Takže pohoda.Potom po přestávce jse šli do knihovny.Měly jsem tam být dvě hodiny,ale nakonec jsme tam zustaly už tři hodiny.Odpadla fyzika,takže jsme tam mohly zustat déle.Byla tam fyzika,ale učitelka onemocněla,takže to pohoda.V knihovně je volná wifi,takže jsme tam pařily.Potom jsme šli domu no,pršelo tam tedy i sněželo. :) Kapuci jsem si zapoměla,tak jsme byla mokrá jak prase,ale tak já nejsme s cukru,takže it o vubec nevadí :) No jinak jsem nedělala nic,taková pohoda...

Dneska sjem nebyla ve škole.Byla jsem dopoledne u kámarádky.Natáčely jsem různé gyfio,tedy trochu o blblo,ale bylo to fajn :) Jednu animaci dám pod článek.tedy od helči.Hrála jsem taktéž na piano.Video taky najdete na jejim blogu :D musím řici,vypadám jako hnup.Ale vůbec to nevadí. Jinak ve videu hraji na piano :D moc dobře vím,že je blbý,ale tak nevadí :D neumím vubec noty ani nevím kd eto je :D ale hrála sjem jenom tak ze srandy,bavilo mě to :) Takže jsem ráda.No kdo by chtěl koukněte se. :D Chtěla bych na to hrát,ale nenaučila bych se to,to vím jistě :D

Ohledně psaní článku na blog..Už mám odskoušené make-upy s posledního nákupy,takže by se tu ted někdy měly objevit recenze.Tak tedy kdo by chtěl,muže sledovat můj blog :) Po lyžáku se chystám na další nákupy.Budu ted mýt malou brigádu,takže nějaké ty prachy asi chytnu :) Takže,takhle nějak by to mohlo být no.Myslím že tento článek je už dost dlouhý,ale mě to vubec nevadí,aspon je tady všechno.Tedy všechno co bych vám řekla,nějaké detajly s osobního života bych si nechala sama pro sebe.Ale řekla jsem vám skoro všechno.

RECENZE || pudr Power cantare

23. srpna 2012 v 6:00 | Werunkawarna
Ahoj.
Jaké má vyhody?
+rozjasnuje plet
+lehko se nanaší
+pusobí přirozeně
+jeho cena (40kč)

Jaké má nevyhody?
-vydrží strašně málo
-praší se při nanašeni

Tak tohle je taková malá recenze.Jak se vám tento vyrobek líbí ? :)

RECENZE ||Make up -Calming Effects

21. srpna 2012 v 6:00 | Werunkawarna
Ahoj.

Takže dneska se koukneme na makeup který jsem si objednala tak před třemi týdny a bohužel jsem si objedala o dva odstiny svetlejší než používám,Ale je to skvělý podkladový makeup na vyrovnani pleti.A pusobí přirozeně.Tak se pojdmekouknout na tento produkt.

Jaké jsou tady u toho produktu pluska ?
+Lehce se nanaší
+působí přirozeně
+vydrží opravdu celý den
+jeho baleni
+jeho cena (300)

Jaké jsou tady u toho produktu minuska ?
-Nejde roztýrat štetečkem.
-Když máte sloupanou plet děla skvrnky
-jeho cena (300)

Avon mám velmi rada a taky ho všem doporučuji,ale rači si pořadne koukněte jaký odstín si objednávate ! Jinak cenu jsem dala do minuska i pluska,neni to až tak moc drahé ale ani moc levné :) Tak co vy řikate na tento make-up ?

RECENZE ||Make up - Wonderful finish

18. srpna 2012 v 1:17 | Werunkawarna
Ahojky.Takže chtěla bych vám ukazat makeup od značky Verona.Tento makeup jsme si zakoupila před dvěmi týdny.Protože jsem si koupila,Moc svetlý makeup od avonu ale o něm bude zminka až jindy.
Jeké ma vyhody ?
+ Hlavně jeho cenovou dostupnost (Stojí okolo 35-40kč )
+ Jeho baleni (30ml)
+ Mnoho ostinu,takže si každý najde tu svou
+ Lehké nanašeni

A jaké má nevyhody ?
-Vydrží zhruba 5-8Hodin(Při velkých teplotách.

Jinak značka Verona je opravdu levná...Mužete se také kouknout na její webové stránky.

Tento Članek napsala:
 
 

Reklama
Reklama