Deníček

[27.2.2013]-Středa

27. února 2013 v 12:42 | Werunkawarna
Čau :) Jsem ted trochu neozvala,ale vubec nemám náladu psát na blog nebo něco,takže ted nečekejte nějakou velkou aktivní učást mé osoby.Dneska ven tří jdu zase s kámoškou venek tak snad bude prdél,nedoufám ví že bude :D no ajinak jsme se nudila a tak web kamera fungovala :D no jo jsem strašně vtipná.Já vím.Neni to kvalitní a vypadám jak zhulená,ale tak to je mi v prdely :D jinak jak to řici,nějak se mi nelíbí desing ale je podmínka ho mýt delší dobu,to jsem si přečetla tedkom,takže v prdely.Ale nevadí,nechám si ho.Jakože mě se líbí,ale pár veci mi na něm vadí :P nevadí hold no.Čau,Čau.

[24.2.2013]-Den plných nových věcí

24. února 2013 v 19:23 | Werunkawarna
Zdar.Dneska je tu pár novinek,které se týkají jak blogu tak hlavně osobního života.Začnu asi od nejviditělnější věci.A to je desing.Včera jsem si objednala desing,byla jsem velmi natěšena,a očekavala jsem že bude 110% dokonalý,moje očekavání je splněný a jsem s něho uplně PAFFF ! :DD sotva jsem se nadechla zpátky.Takže opravdu děkuji za tu rychlost a dokonalost.


Potom je tu další věc ! :D nedávno jsem narazila na jednu stránku (ted už nevím jak se jmenuje) Dark Sayu .Tahle blogerka na blogu měla článek,o tom jak si koupila silikonový obal.Byli tam docela levný,takže jsem neváhala a hned nakázala tatkovi at objedná.Po dvou týdnech čekaní dorazil domů.Avšak ja byla na lyžáku,tak jsem si musela počkat do dneška.Jsem sněho uplně paff a jak říkám nemohu to ani rozdýchat je taky takový dokonalý.Je celý růžový,a jsem ted taková Barbie :D

Dále.V osobním životě jsem se nebavila s kámoškou,kterou znám od dětstvý.Byla jsem s toho hodně smutná a byli mi to líto.Protože se vždy pohádame kvuli pičovině :D Napravili jsem to a zase jsme kámošky.Venku jsme byli i s dvěma kamoškama taky paráda.Potom jsme li tady k nám se tak projít.Vyválela sjem se ve sněhu a pojezdila po bundě :D suprový.Zítra doufejme pujdeme zase ven,a pořádně se zase vyválíme :DD takže zítra doufejme deníček...

Potom bych vás chtěla poprosit.Jestry má někdo zájem o nějaký návod jak v kurzu Grafika,Web...Prostě jakýkoliv návod.Napište si dole pod tento článek.Pokud to budu umět vytvořím ho ihned. :) Chci něco vytvořit,ale nevím jaký byste potřebovaly,takže dyštak dole no.Klidně i na stahnutí pisniček,nebo ohledne skype,facebook nebo jak na hry..a Ruzný no..Takže se budu snažit všem vyhovět :)

Lyžák 2013 ♥

22. února 2013 v 17:53 | Werunkawarna
Ahooooooooj :D Nevím jak to mám uvéct.Tak asi jednoduše. SUPROVÝ ! :P Jak asi sami víte na lyžák jsem se vubec netěšila,a jak už to bývá,vždy když se netěšíte,tak to vyjde :P v tomhle případě tomu nebylo jinak :D Vím,že jsem se trochu někdy pohádaly,ale to bych dala stranou :D Jednoznačně na tenhle lyžák nikdy nezapomenu,no i když s mojí makovicí :D Kdybych tu měla psát,každou udalost,smích,okamžik..Takhle prostě,tak rači dám nějaké to zabavnějšíá viceo.A kdybych to stejně měla napsat,tak to bych rovnou mohla vydat knížku :P Je mi líto,že nás v uterý opustila kristýna,ale jsme ráda,aspon se uzdraví a bude fitt do školy :D to ji přejme,musíme se vzdělavat :D + po neděli jsou prázniny :D Fotek neni zase tak moc,ale jak říkám,než fotit všechno tak raši jsem si uživala :D Musím řici ! ještě pár slov než tu dám to video..Nikdy bych nevěřila,že mě to lyžování tak chytnea bude bavit :P Naučila jsem se lyžovat hned první den,druhý už to jelo a prostě fantastický :P Už se těším až si koupím lyže a budu to sjiždět s kopečka :DDDD tedy spíše z nějaké pořadný hory :DD tak pome na video..

Jaká je vlastně nezasněžená příroda ?

17. února 2013 v 10:53 | Werunkawarna
Uháá,uplně jsem zapoměla jaká je nezasněžená přiroda.Miluji sníh a zasněženou kraji,ale taky mám ráda léto,až na to vedro,ale tak v zimě je zase kosa :P Člověk si nevybere.Takže se pojdme kouknout na pár kouzelných obrázku,které jsem našla :) Juuuujda,tohle je poslední článek,který pišu.Zítra už jedu na lyžák.A asi žadný články ,nebudu přenastavovat. :P

Tumblr_lxnqflyln81qetyl7o1_500_large
Více v celém článku

nudex,filmy,postel [15.2.2012]

15. února 2013 v 23:14 | Werunkawarna
Nazdar.Rozhodla jsem se zase po pár dnech napsat.Nemám ponětí,jestry se rozepišu nebo ne uvidíme kolik kydu ze mě vypadne.Vezmu to trochu zrychleně,protože psát kdesi v jedenáct večer se mi fákt nechce :D navíc mám rozkoukaný seriál.

Ve středu jsem byla ve škole jenom na čtyři hodiny.Vyšlo mi to dobře.Protože jsem měla být zkoušená z chemie,ale jaksi jsme s toho vyvázla.Po škole,tedy jsem stravila doma.Byla jsem s kámoškou v restauraci,zaspomínat na staré časy :D No hrály jsem si tak trochu na starší a že kavičku si dáme :P pohoda. ! Byl tam tak nadherný číšník :P jsem mu potom řekla že jestry by nezašel ven :P Jaksi se vyvlékl ze služby a šel se snáma projít jenom tak do parku.Tak takový lehký flirt :D ale v poho.

Ve čtvrtek ? Ted jsem s toho dutá :D vubec nevím co sjem dělala. Počkejte zapřemýšlím..Joo tak jsem šla domu po čtvrtý hodině :P Doma jsem si udělala oběd,Nudle s bilím jogurtem a kuřecím masem :P Však na obed jsem si dala chleba :D neměla jsem chut ! A nějak dlouho se to vařilo,takže jsem neměla nervy čekat.Celý den jsem nejspíš stravila doma.Cvičila sjem zhruba hodinu.Asi tak nějak.Večer koukala na seriály které sleduji,a taky jezdla na rotopedu.

Dnešek ! Nejvíce den,který si pamatuji :D Takže ráno jsem měla budík na 5:30 :D překvapivě jsem stanula bez kecu,což se stane jednou za uherký rok :P takže ted máte na celý rok klid :P Hned jsme si volaly se spolužačkou,což děláme každý ráno :D Skočila jsem do sprchy.Nejprve jsem měla v planu si umýt jenom hlavu,ale jaksi jsem tam skončila celá :P aspon jsem byla potom živá :P Ještě jsem se potom zababulila do peřin a volala se spolužačkou,budeme ji pro tedkom nazývat Pani Velký N :P Do školy sjem šla zase na první hodinu,měly jsme donýst lyže na kontrolu i s potvrzením.Takže lyže už jsou i s hulkama ve škole :P takže pohoda. Takže jsem se N. Učily slovíčka,ale hovno zase jsme je posrala :D měla jsem samé jedničky a ted 3 :( kurwa.A ještě si myslela že opisuji :P piča jedna.V matice pohoda,tam jsme počítaly,a docela mit o šlo musím říci :D pochavala že ? :DDD no.Češtině jsem četly cosi,koktala jsem že uplně :D ale tak dobré až na tu větu jednu.A potom dějak :DDD ty vole já nevím co se semnou děje se mě se stavá blázen ! Jsem ležela na zemi a na lavici,celou hodinu nepslaa do sešitu ani nedělala nic,smála se a dělala bordel :D Ke konci hodiny učitel došel ke mě a že ukaž co jsi si zapsala a ja hovno nic :D on jak to luvíš ? česky :DDD no a co si dělala celou hodinu ? nic,poslouchala on mě začal zkoušet :D a že tak za pět. :P a ja tak díky.No takže super. ! :P ale tak dějak jena facku lehký,takže v pohodě.

Potom jsem došla domu.Koukala se na seriály.Kolem patý hodiny ? zhruba.Jsem šla k tátovi pro hadry,který bych si ještě chtěla evidentně zbalit na lyžák :P už jsou vypraný :D Jsem trochu nervozní,ale těším se ! ale zarověn ne no :D Ještě jsme se stavila ke kámošce,vybýraly jsem fotky do alba,o tom článek jindy :P a hrály takovou hru.ležíte na zemi a nesmíte se an sebe kokat aby vás druhý enviděl :DD trapaáás ! :P ale zábava.No a žraly křupky :P nesmím no :P nevadí.Kolem pul sedmý ? asi jsem došla domu.Dala si tři vajca na měkko.Zaplá seriál (veronica mars) a dokoukávám na poslední serií :D Hodlám jít spát brzo,takže kolem jedný by to mohlo vyjít :P jinak,chtěla jsem trochu upravit desing,ale nějak se mi nedařilo.Takže stačí v menu fotka a takhle jednoduchý :) jsem docela spokojena.pokud něco nevymyslím,a myslím že ne :D mám ráda jednoduché věci a to pozadí je samotný kouzelný :P takže zdar :DDD že ? sladký sny,a neser mě :DDD

Víkend [ 8.-10.2.2012 ]

10. února 2013 v 17:47 | Werunkawarna
Ahoj.Trochu doufám,že tento článek čtete,a taky doufám,že se nesmaže,jako většina mojich článku :) Nevím ,jestry jenom mě a kámošce,blbe blog a nebo všem.Ale sere mě to.Články se smazaly,všechny za unor.Potom naskočily a zase smazaly.Ted tady jsou,ale nejdou mi zobrazit komenty.Takže taky super.Jsem docela dost nasraná,což potvrzuje můj ksicht.Když jsem přes ten víkend,nemohla na ten blog psát,ted si to uvědomuji,že jsem na blog maximalně zapoměla,fákt ! doslova,ani nevím,že blog existuje :DD fůů..hlavně,že ted tady pišu a vy si to doufejme čtete.Chtěla jsem uděla přes víkend nějaký ten desing,takže ted ho vidíte :DD jo tohle je on,ten ružovo černo,bílý :DD jsem snim na 1100% spokojena.Sice jsem omylem udělal v měnší šířce,ale vubec to nevadí :) jsem snim fákt spokojena.A vám se líbí ? pokud jo ? jsem ráda,pokud ne.Noa :D

V patek byla škola.To však nemusím říkat.Vždy chodím na druhou hodinu,však němčinářum onemocněla učitelka a tak to nahradily matematikou.Byla jsem velmi nadšena.Musela jsem jít do školy normálně a nemohla se prospat.Takže jsem to překonala.V matematice jsme psaly test,dostala jsem za tři a musím říci.Byla jsem nadšena.Možná pro vás 3 z matiky je blbý,ale pro mě to je něco jako jednička :DDD takže uff.V ajině jsem začala samýma jedničkama,což učitelce dost vadí :DDD Další hodinu byla zase matematika,šli jsem nahoru do třídy devatáku,nechapaly sjem no ale tak mají lepší třídu jak my.Utulnější. :D Jakési přiklady jsem vypočitaly a skončila hodina a šly do naší třídy.Tam už jenom dvě hodiny dějepisu taka náhrada za fyzikářku :D Tělák odpadl,takže jsme byli nadšeni. :) Stejně jsem měla omluvenku.Po škole jsem šli s nikou.Koupily jsem si vafle,mufiny,chlast :DDD takže jsme si sedly na naše oblibený místo chlastaly tam a žraly. :D uplně podrbaly zase všechno.Domů jsem došla a šla hned venek.Byla jsem venku s kámošem,cosi jsme kecaly,takže jsem ráda,že jsem se snim mohla po delší době sejít.Uchylný byl tedy,ale dost :D došla sjem domu kolem devatý.Pařila s kámoškama na skype.Kolem druhé jsem ulehla do postele a chrněla.Měla jsem velmi uchylný sny.A pak se zbudím,a kurwa to nebyl sex.

Sobota ráno.Zbudila jsem se kolem desatý hodiny.Vůbec se mi nechtělo s postele,ale nakonec jsme si zašla na snidani a zase ulehla.Koukala sjem se na seriál.Volala s kámoškou zase.S kámoškou jsme byli domluvené v pět na hokej sraz.Takže jsem se musela vypachovat.Musím řici,po dlouhý době vyžehlené vlasy,No byl to zajimavý pocit.Na hokej jsem šli na sezeni stojí to o dvacku více tedy 60kč :) v pohodě.Sedly jsem si nahoru,uplně.Tentokrát jinak tak aby to na nás nesvitilo když dáme goll. :D a jak nashcvál to na ně nesvitilo :D chchch.Bylo hdoně bytek,takže uplně jo bytka :DD vždy řvaly.Po hokeji jsem se stavily za kámošema jenom pokecat,odprovodila kámošku domu a šla domu.Trochu ješte prošla.Došla sjem domu kolem desatý hodiny,ale v pohodě to bylo.Doma jsem si dala ještě maso :D neměla bych,ale tak co že byl hlad.Stala se menší nehoda,o které nechci nic říkat.Brečela sjem a chtěla dokonce zabít,ale veděla sjem že se to urovná a taky že jo,a všechno je v pohodě.No koukala jsem na seriály.Už mě to nebavilo,a byla sjem an drogy,takže jsem volaly s kámoškou na mobile,to víte mám to zdarma :D kdo chce zavolat ? T-MOBILE ? napište číslo a jdeme volat :DD nebo psát. takže jsme volaly dve hodiny nebo jednu.A potom už jsme šla spát,Bylo málo hodin což se mi o víkendu nikdy nestane.Takže chrr.

Neděle ráno.To samý skoro jsme nevylezla.Ale jo,jak sjem dostala chut na snidani tak hned..Na skype,jsme zase volala s kámoškou :D zeptala se mě jestry pujdu ven,takže jsem souhlasila.Jak jinak že ? :P Na blogu heli naleznete video z houpačky,ale až ráno. :P ..Prošly jsme travniky,rybníky,penače :DD koupily vafle a chlast.Takže jsme podrbaly,kecaly o lyžáku.jak se tam netěším,ale zaroven těšíme.nějak tak.Došla jsme domu,dala si jídlo a volaly jsme s tetou.Bydlí někde za šumperkem.Domluviloy jsem s eže tam hned po lyžáku pojedeme na dovolenou takovou menší.:) O prazninách jarních což je za tří týdny,po lyžáku.takže se těším no.Má aj koně takže jsem zvedavá.Ale má i vlšaka a vrtlívla nebo jak se to piše a já se psu bojim,takže snad mě nesežerou :DDD To se už nedozvíte tedy možná.No a jinak jsme se minila i lyžáku.

Poprvé jedu na lyžák 18.2 :DD tento rok že ? :P na lyžích to bude moje premiera.:D všechny věci už mám koupeny,takže doufám,že to dopadne dobře a taky,že se na lyžícvh naučím a nebudu jediná za dementa :D to bych fákt nechtěla.Zatím jsem četla na spoustu blogách jak byli na lyžíáku a užily si to tak doufám,že budu patřit mezi ně protože v to nedoufám..Chci abych na lyžák nikdy nezapomenu.Chci aby to bylo něco co si navždy zapamatuji v tom dobré smyslu.Však pobytových výletu máme tento rok mnoho,takže snad budou všechny nezapomenutelný.Ale na lyžák chci fákt hodně.Ale zaroven se tam vubec netěším :DD jsme s toho jenom nervozní.No nějak to dopadnou musí :D

Musím řici,trochu více jsme se v tomhle článku rozepsala.Jsem nadšena.Protože nikdo svás to nedočetl do konce a kdo jo ? :DDD zase machři a to sjem to dočetla do konce. :DD to umí napsat každý,ale stejně jenom kecy.Četl jsi do konce ? :O Co jsem dělala v sobotu večer ? :D cha a nevíš. :D jejda já nevím už co bych řekla,tak nějak přežíjte školu zítra.Zdar.

[4.2.2012]-Mini nákupy

4. února 2013 v 19:03 | Werunkawarna
Ahoj :D ne že by se mi chtělo,ale nechci to protahovat :D no.Takže dneska sjem byla s babičkou ve městě :P potřebovala jsem nutně nějaké ryfle,protože mám mrtě legín,ale skoro žadné rifle.Jakože mám plno,ale žadné už nejsou IN :DDD No takže jsem si koupila tmavě modré a připadám si jako kovbojka :P Když přes týden se mužete těšit na fotky :P Jo omlouvám se že to je focené mobilem,ale foták se mi vybil :DDD A než bych ho nabila ? to se mi nechtělo čekat.takže taková kvalitka:D

Na fotkách je i spodní prádlo :D nevím proč bych nemohla ukázat je to přece samozřejmost každýho snás :D Určitě to máme tedy všichni doma. :D asi nenosím utěrky :D

Miluji lidi co mě neznají,ale stále mě komentuji :D

3. února 2013 v 9:23 | Werunkawarna
Zdar.Dnešní článek ? Nemá téma.Dokonce to ani deníček nemá být :P Citím se jako v blázinci :D Babička zamnou přijde, "umyla jsem si hlavu" a ja noa ? ona vidíš ? :DD Ty vole já se snad poseru z vlastní babičky :D Ještě mě nasralo,že jsem spala tak krasně,a začne klepat řízky takže mě zbudí :D Kurwa ! no takže jsem už nespala,nemám zas tak tvrdý spánek hold :D Jo a víte co mě potěšilo včera nejvíce ? Jeden anonym :DDDDD Musím uznat sexy komentař mi napsal :P Ejhle..Jestry to je někdo z okolí Tak zdravím :DDD A jestry ne,tak zdár :DD víte jak mě to těší,že na muj blog chodíte,že tady stravíte čas,a ještě když napišete komentář :) Já jsem skoro bez sebe,skáču tři metry do stropu ! :) No fááákt..Připravuji článek na téma "známe ? nebo neznáme "blogerky" :D uvidíte jak to pojmu já ! :D Nikde na blogu jsem to ještě neviděla :D takže ne že zase bude plno komentářu u toho "ty se opičíš" :DD by mě to moc potěšilo :DD víte? No.Včera jsem byli na hokeji :D no a vyhrály jsme :D 3:2 :P Nad novým jičinem :P A ted pojdme zjištovat :D Jo a jak sjem vám psala ,že jdu s kamoškou a s tou další holkou s fcb :D tak hovno :D byla asi stidlivá moc a vysrala se :P I když nám to už potom s kámoškou potom nevadilo :D chlamy byli aj bez ni,tedy to bývá vždy :D kdyby jste snáma byli venku a viděly ty naše příhody :D OMG :P tak zdar.

Tak abyste mohly zase komentovat,tak vám pošlu další "praštěnou" animaci :DD

Přeskakuji řádky aneb jednou tak podruhé tak.

31. ledna 2013 v 16:48 | Werunkawarna
Jak osobě tvrdím jsem strašně náladová.Pořád mám jinou náladu,myslím pořád na něco jinéno.Neumím se rozhodnout.Jak víte nebo nevíte,tak ve škole nás je jenom 7 :) Takže uplná pohoda.No ale mě bylo ve čtvrtek trochu blbě tak jsem zustala doma až do dneška.Zustala jsem tedy doma,citím se fajn.A jsem ráda,že jsem si mohla odpočinout.Volaly jsem se spolužačkama pořád.Voláme s kámoškama,vždycky,když koukáme na filmy,a říkáme si vždyvky všechno.No mohla bych se tak trochu zamyslet.Ale nemusíte si to číst,pár nudných kecu jenom tak abych něco napsala :D takže takhle no.
Každý den ráno staneme.Nadáváme,že musíme stanout.V tom si uvědomíte,dnešek bude výjmečný.Ano,každý snás si to pořád opakuje.Každý ráno,ale nezoufejte,jednou přijde zázrak a každému se splní jeho sen.Doufejme...V uterý ještě když jsem byla ve škole,tak jsme psaly fejeton.Já jsem si vybrala téma "ach ty reklamy" no popravdě bych řekla že jsem ro posrala doslova ! :D Když mi ráno bylo blbě tak mě nechaly doma,takže jsem pořád dělala grafiku,byla na facebook a koukala se v telce na seriály popřít na filmy.Musím řici,že jsem si zamilovala romatičku,neměckou spisovatelskou Rosamunde Pilcher.Sice je u ni vždy jasné jak to dopadne,ale je to krasné.Miluji jeji zápletky.Dyštak si stahnete.Na blogu jsem udělala nový desing,prvni jsem si chtěla objednat,ale dneska jsem udělala tento,který tu práíve vidíte,a jsem snim na 95% spokojena :) Takže doufám,že se vám taky libí.A mužete se těšit na články,a dolu do komentáču napište jaké byste uvitaly a co říkáte na nový desing :) Budu velmi ráda.Takže se mějte a zase zítra nebo někdy.

[25.1.2013]-FAMOUS

25. ledna 2013 v 16:44 | Werunkawarna
Ahoj. :) Přemýšlet,uvažovat nad tím jaký článek bych napsala se mi nechc,a myslím,že ani bych nevymyslela.Takže jsem si řekla,že když minulé animace "lásky" měly uspěch,tak bych mohla přidat další na jiné téma..A tentokrát jsem vybrala na téma sláva :) Našla jsem hodně povedených i nepovedených animací.A chtěla bych se vám o ty nejlepší podělit.Co vy na to ?
Tumblr_m7mi7elbyt1qk73j0o1_500_large
Tumblr_m7p1z4os2t1qgjxlno1_500_large
Více v celém článku
 
 

Reklama