Autorka blogu

Malá změna,pár informací.

27. února 2013 v 21:13 | Werunkawarna
Jednoduše.Nesnaším stereotyp.Chci zkusit změnu.Často jsem zkoušela měnit blog,ale vždy se vratila.Ano i tedkom tomu nebude jinak.Tento blog je prastě nějaký zakletý ! Nebaví mě a nudím se tady.Chci tady psát,ale nějak to nejde.Nemám vubec ani náladu na psaní článku natož vymyšleni.Prostě blog jde trochu více do háje.Uvědomuji si,že kdybych na blogu pracovala tak blog je na jiné urovni,ale prostě to nejde a rači budu mýt jenom pár lidi než tisíce.Nechci se do toho totiž nudit.Nikdo by se neměl nutit do toho co ho baví,takže tomu necháme volný pruběh.

Asi si říkáte,že bych měla přestat psát uplně,ale chci psát,ale na jiný blog.Prostě chci nějakou menší změnu.Adresu vám napišu uplně klidně,jenže žadná zatím neni.Snad ji vymyslím ještě dneska.

Jak rychle zatočit s rýmou ?

8. února 2013 v 14:42 | Werunkawarna
Nastala doba,kdy každý snás posmrkavá,nebo onemocni více.Pokud chcete být nemocni tak tento článek neni pro vás.Jak onemocnět se mužete kouknout zde. Jak tedy zatočit s rýmou ? Pojdme se kouknou na pár,rad,které jsem objevila na netu.Všechny rady,jsem hledala na netu,vzala jsem ty ,které jsem sama vyzkoušela a zabraly.Ty které nezabýrají na mě tak jsem nedavala,takže ze všema mám zkušenost.Pokud tedy chcete,vědět něco málo jak zapasím s rýmou já,tak trochu niže.
Nejznamějším prostředkem jsou volně prodejné kapky.Já osobně je použivám,ale mnohem ráči dám na babiči rady.Někdy pátrám na internetu,kde najdete spoustu užitečných rad,ale taky nesmyslených.

Když se zeptáte svých babiček tak vám určitě poradí několik vychytávek.Já jsem se zeptala té své.Objevila sjem ,že horký vývar je posilujcí,doplní ale i tekutiny a uvolní ucpaný nos.

Pijte hodně těkutin.Vynechte ale kávu,silný černý čaj a další nápoje s kofeinem.Dobrá hydratace organismu chrání před vstupem další infekce a pomahá mu vyrovnat se s tou stavající.Kofeinové nápoje však nehydratují ale organismus naopak odvodnuji.To samé platí pro alkohol.

Zavřete se do koupelny.Jestry dělá horká pára vašemu nosu dobře,nemusíte si vařit teplé vývary a čaje.Když zavřete dveře do koupelny,a pustíte si na sebe horkou vodu,s které se postupem stane pára,vytvoříte výbornou atmosféru,která uděla dobře vašemu nosu i dutinám.

Očesnekujte si život.Česnek možná funguje proti upírům,zcela jistě ale funguje taky proti bakterií a virům.Pár stroužku také přidá chut beztvaré hmotě,ve kterou se díky ucpanému nosu promění vaše jídlo na talíři.

Ponořtě nohy do teplé vody.Díky horké vodě se vám roztáhnout cévy v těle a tím se taky stáhne sliznice v nose a uvolní se vám pocit ucpaného nosu.Nohy po koupely zabalte do teplých ponožek.

5 nejtrapnější věcí,kterých se bojím.

7. února 2013 v 20:53 | Werunkawarna
Ahoj.Dneska jsem si pro vás připravila takový kratší,ale zajimavý článek.Pokud tě to tedy zajimá,tak bych ti doporučila nahlédnout o pár řádku niže.Předem říkám,pokud se chceš smát,že se bojím toho a toho,tak ti rovnou říkám naschle.Každý se bojime něčeho.Já bych se ti totiž mohla smát taky.Takže dost kecu na hrušku,a pojdme se tedy kouknout niže.
Tumblr_mhrxy3tkyf1ql64w7o1_500_large
1.Mám strach sahat někam kam nevidím..
Asi si říkáte,co to je za volovinu.Hned vám vysvětlím jak to přesněji mám.Třeba když chci dělat sedylehy a chci se zachytit nohama pod postel,nejde tam vidět a je tam místo.Je to trochu trapné.Ale bojim se že mi ty nohy někdo usekne a nebo začne lehtat. :D jo je to tak.Bojim se taky třeba,když jsem ve sprše.Mám šampon v očích a mám taakový blbý pocit že na mě něko šáhne nebo že mě uskrtí,takže honem umiju a utevřu oči,abych to skontrolovala.

2.Bojim se zvířat,které mají nohy a zuby
Ano,další zajimavý strach.Když jsem byla mala pokousaly mě dva psi,od té doby se jich bojim.Neříkám,že všech,malých tedy ne až tak,ale mám ze všech psu respekt a račři se jim vyhýbám :DD sice bych male štěne brala,ale stejně je s tým moc prace.Na kočkám mi zase vadí že drapou.Prostě by mi asi vyhovovaly rybičky :DD

3.nemám ráda zvuky,když jsem sama doma
Asi každý snás se někdy koukal na filmy,kde je ticho a najednou vás přepadnou,unesou..Prostě takhle nějak.Já mám ráda ticho,ale třeba když jste večer sama a jednou třeba někde vrzne,nebo prostě se něco ozve,dycky se leknu na movilu někomu volám a procházím byt :D

4.bojim se modřin,hrbolku,jízev na těle.
Někdy vidím v televizi člověka co má na hlavě jízvu,a bojim se že bych mohla mýt taky.Nebo někdo má rakovinu a já kolem něho projdu třeba jenom ve městě,v nemocnici a už se bojim,že onecnim.Třeba jednou se mi objevila na čele boule,nebo takový hrbolek.Bála jsem se jako pitomá,že to bude rakovina.Bála jsem se že onemocnim.

5.Bojim se,že nikdy nenajdu kluka,který mě bude chápat.
Kéž by to bylo všechno jako ve filmu.Ve filmu se holka,zamiluje do kluka on do ni a zažijou krásnou pohádku :( Kež bych taky někdy zažila.Těším se na léto,a mohu jenom doufat,že se mi taky stane něco pohádkového.Hold nechám to osudu.

Něco na konec ? :O Nevím,co si ted o mě myslíte,že jsem blázen,ale napsala jsem to tak trochu více na rychlo,takže žadná velká kvalitka.Napsala jsem to trochu moc jednoduše a trochu tak,že to vyznělo že sem jak dvouletá.Ale jak říkám,každý se bojime něčeho jiného.Ale mám i jiné věci.Ale rozhodně,bych se toho nebála kdyby,šlo o rodinu.Kvuli rodinš přátelum bych všechny strachy překonala.Tak děkuji za přečtěni,a pokud máte taky nějaké trapné strachy,určitě budu ráda,když se snima pochluvíte do komentářu,a nebo mužete sepsat článek na blog a dát odkaz,budu ráda.

Mezi námi jsou blázni :DDD

3. února 2013 v 15:31 | Werunkawarna
Hahahahahahaha :D tady končí sranda.Jsem tak štasná,že se vám ty moje animace tak líbí,že jsem se rozhodla vám udělat i dokonce Těm anonymum :D radost,a udělala pár blaznivě dokonalých animací :D jojojo samochvála voníí :P No dobře,nejsou dokonalé,ale vtipné určitě,takže se těším na vaše přijemné komentáře. :) Ani nevíte jak mi dělají radost :PP Dneska však máte vánoce co ? dva články za den ? to se nestalo už tak tři čtyři měsíce ? :D wuhá,velká doba,takže si to užijte no :D

Máš velké nervy ? tož klik na celý článek :D

Chceš zhubnout ? Základní pravidla !

8. ledna 2013 v 6:00 | Werunkawarna
Mnoho dívek trápí kila navíc.Já bych se sváma chtěla podělit o své skušenosti s hubnutí a dietama.Jenom bych chtěla na začátek řici.Nejsem žadný odborník a nejsem hubená ! :) Takže moje rady nemusíte brát važně,ale mám za sebou hodně vyskoušeného.Pokouším se i tedkom trochu zhubout.A dalo by se řici,pomalu ,ale jistě se daří.Pokud tedy chcete psát do komentářu nějaké vylevi nálady,tak naschledanou.*POZOR....Informace mám přímo s knížky,kterou jsem dostala od doktroky minulý rok tedy už dva roky :DD Informace nemusíte brát važně,ale já je beru a funguje to ! Takže kdo chceš číst a slušně okomentovat,mužete se vyjádřit niže:
Lidé často drží přísné diety,což do jejich života prináší řadu problému.Možná s jejich pomocí zhubnou,ovšem obvykle se rychle shozené kilogramy po návratu k původnímu režimu opět vratí.Při změne životního stylu a tedy i hubnutí je proto duležité,abychom se vyzbrojily trpělivosti a nechtěli vše ihned zmenit od základu.

Prvním krokem,který na cestě za zdravým životním stylem uděláme,je uprava jídelního režimu.Mnoho lidí ráno nesnidá,nesvačí a první větší jídlo ji až po poledni,v nejhorším připadě až večer.Pokud tělu nedodávate jídlo rovnoměrně v průběhu dne,má sklony si více energie ukladat do zásoby ne formě tělesního tuku.

Spravným jídelní režim znamená,že bychom měli během dne jíst pravidelně,a to ve 4-5 denních dávkách (snídaně,svačina,oběd,svačina,večeře) v rozmezích 2-2hodin.

Mezi těmito jídly bychom však už nic jiného jíst neměli.Jídlem navíc dodáváme tělu nadbytečnou energií,což vede právě k přibírání na vaze.
Zařazování pravidelněho pohybové aktivity by se mělo stát nedílnou součastí našeho životního stylu.Díky pravidelnému pohybu můžeme velmi dobře dlouhodobě udržet přiměřenou tělesnou hmotnost a vyznamně ovlivnovat náš životní stav.

Čtěte více...

Jaký je člověk uvnitř ? Nejduležitější Vlastnost !

7. ledna 2013 v 6:00 | Werunkawarna
Mnohdy dáme na první dojem...Nesnažíme se do toho člověka dostat ! Někdy soudíme lidi podle toho co nám řekl někdo.Hodně často,tohle zanedbáváme,měly bychom tohle změnit.*Upozornuji,že tohle je jenom můj názor,pokud máte jiný mužete se vyjádřit niže. :)
Jak poznáme že je člověk hodný,milý ? Znáte ty serialy ? V nich je všechno zjednodušené.Ale i takhle se na to všechno mužeme kouknout.Jaké podvody se dějí a daný člověk o tom neví.My věříme,taky dalo by se řici každému.Hodně často se hodný člověk tvaří jako zlý,a zlý jako hodný !

Já jsem dalo by se řici někdy "hodně duvěřivá" ale někdy naopak "neduvěřivá" :( Často věříme těm,kteří nám lžou za zády.Existujou takové ty citáty,někdy je to hodně pravdivé no.Zkuste se zamyslet nad sebou,jací jste vy ? V tomhle věku se to nědá zase tak uplně rozeznát,ale jaké je vaše povaha ?

Já abych pravdu řekla jsem strašný steklou a strašně náladová :D Tyhle dvě vlastnosti bych klidně zahodila do koše :D Ale tak prostě už tohle jsem já.Někdy je to však i výhodný :) Nikdy nevíme,jaká vlastnost se nám bude hodit. :)

Chceš být starší ? Aneb nelíbí se nám mladí.

6. ledna 2013 v 13:41 | Werunkawarna
Mnoho dnešních pubertaku/ček se snaží udělat ze sebe starší než je.Někdy člověk nechce vypadat starší,ale vypadá,hold už je mu to uděleno.V dnešním článku bych se chtěla věnovat tomuhle tématu..*Upozornuji: Tohle je jenom můj názor,netýká se to žadné osoby,a kdo s tím nesouhlasí tak hold každý jsme jiný ! :DD
Chtěla bych začít u mladších dětí..Třeba se vrhneme od pěti-deseti let ? Když jsem tak jenom ze srandy,projížděla google,zadala jsem si malá miss Vyjelo mi několik fotek,malých zmalovaných holčiček.Nejhorší mi na tom přijde,že to vlastně všechno podporuji rodiče.Myslím,že tyhle rodiče nemají vůbec mozek ! Tak třeba se kouknete na tyhle dívenky.Dobře,už by to stačilo,nemám vubec chut se na tyhle fotky dívat,přijde mi to prostě moc ! Zpomínate jaké to bylo když jsem byli my malý ? Běhaly jsem po venku,hrály si na písku a takovéhle věci nás nezajimaly.

+Sleduji někoho na youtube ? Jasně ! KittiesMama

Co dívky starší ? 11-15let ? V dnešní době chodí holky zmalované na totata ! Když si na youtube najdete nějaké every day makeup..tak najdete hodně hruzy :DD Jsem tam i Já :DDD ách to bych neměla říkat..Podle mě v dnešní době,dívky nosí moc makeupu,některé dívky ani nemusí a stejně si ho dají,o řasence ani nemluvím kilo řasenek,že potom nemají řasy ale chuchmalce...Já si make-up dávám,protože mám třeba pár pupinku,ale prostě bez něho se necitím uplně nejlepe :DD nevím je to takový muj zvyk :D A řasenka ? No tak každý mi chvalí oči,že jsou krasné,ale mě se nezdá,a proto použovám trochu více řasenky a tím se mi zvětší řasy,ale zase takové to množstvý tuhy to zase ne !

Potom tady je další fáze ! :DD D Naše chování...Když se rozhlídnete na ulici,tak jde deseti leta holka kozačky na podpadku s klukem a cucá se...Nebo třeba ,malé děcka kouří,chlastají,jenom aby vypadaly trochu starší a takhle se v dnešní době machruje! No jo jiná doba,a to my jsme byli ješte normální !

Nápady létají na pustý ostrov...

5. ledna 2013 v 16:08 | Werunkawarna
Zdár.Dneska jsem si pro vás připravila neboli,zkusím zapřemýšlet a něco vymyslet.Téma týdne ? to neni zrovna moje silná stránka.Chtělo by to,abych se trochu zviditelnila,tak to zkusím,ale stejně to bude stát za jedno velké hovínko :DD

Miluji,když jsem někde a tam je uplný ticho a já mohu přemýšlet...Představte si,že jste na pustrém ostrově,dobře jsem sami a bojí te se ,že tam navždy zůstanete,ale jaké by to bylo ohledně toho,přemýšleni ? To by byl ráj.Tam by se krasně žilo.Mohly byste nadevším popřemýšlet,mohly byste relaxovat.S téhle stránky bych pustý ostrov brala hnedka.

Co bychom si vzaly sebou ? No je jasné,že kdybychom veděly,že tam zustaneme tak asi všechno co potřebujeme,ale kdyby to byla náhoda ? a netušily bysme to ? Dělaly jsem ve škole hodně testu,nebo takových těch o přežitý,dalo by se řici že jsem byla mezi třemi kteří přežijjou....Test mám nechaný ve škole,takže ho nemohu ani vyfotit a ukazat...

Já osobně nevím co bych si na pustý ostrov vzala...Ale vím jistě,že bych asi hodně panikařila ! :D Sice jsme testem prošla že bych přežila,ale asi bych ve skutečnosti začala řvát a neveděla co mám dělat dříve...To by dopadlo ! Byla bych mrtvá hned ! :DD tedy do té doby než by mi došly zásoby :DD neboli tuky..Tak děkuji za na¨štiveni blogu,a zase někdy u témata týdne !!! :DD zdáre..Dolů jak vy tohle téma berete...

Nový rok ? Nové JÁ !

31. prosince 2012 v 18:31 | Werunkawarna
Poslední dobou jsem přemýšlela nad sebou...Ono si každý říká ,ted budu jiný a takhle...Ale nikdy jsem nebyla odhodlaná tak jak jsem tedkom :) A to myslím doslova..Něco mě natrklo a ted ne že bych si věřila moc..Ale vím jediné "tohle dokážu" :) Změním se od základu,tento rok mám za ukol pouhé Dvě věci,a ty musím změnit a snažit se pro něco udělat.

Kamarádka mi dodala odhodlani a ted vím,že to dokážu...Nechci to zakřiknou.! Lituji jenom jedné nejduležitejší věci kterou jsem udělala špatně ! A ted bych kvuli ni nebyla takhle nasraná,to druhé přáni bych už měla splněno a všechno by to bylo uplně jinak..Hold prostě jsem to jako obvykle zvorala.Ale ne ted je tomu konec ! :)

A co se týká tohohle blogu ? :D Hodlala jsem ho hodněkrát zrušit,ale vždy jsem se vratila..Bylo to z duvodu,že jsem chtěla točit videa a fotit ,psát..Na to že je mi 14 musím uznat že blog nemá pořad takovou tu "vyspělou" podobu..Chtěla bych mýt blog o trochu více jiný...Ale myslím,že oproti minulému roku je to o 100% lepší...každým rokem to je lepší a lepší....

EDIT: No chystám se venek :DD kolem osmé nebo devate se pujdu projít :ppp no uvidíme..ty vole to je šumec :DD samé petardy a bordel,za chvýlu pujdu na prskavku :D
 
 

Reklama