Únor 2013

Malá změna,pár informací.

27. února 2013 v 21:13 | Werunkawarna |  Autorka blogu
Jednoduše.Nesnaším stereotyp.Chci zkusit změnu.Často jsem zkoušela měnit blog,ale vždy se vratila.Ano i tedkom tomu nebude jinak.Tento blog je prastě nějaký zakletý ! Nebaví mě a nudím se tady.Chci tady psát,ale nějak to nejde.Nemám vubec ani náladu na psaní článku natož vymyšleni.Prostě blog jde trochu více do háje.Uvědomuji si,že kdybych na blogu pracovala tak blog je na jiné urovni,ale prostě to nejde a rači budu mýt jenom pár lidi než tisíce.Nechci se do toho totiž nudit.Nikdo by se neměl nutit do toho co ho baví,takže tomu necháme volný pruběh.

Asi si říkáte,že bych měla přestat psát uplně,ale chci psát,ale na jiný blog.Prostě chci nějakou menší změnu.Adresu vám napišu uplně klidně,jenže žadná zatím neni.Snad ji vymyslím ještě dneska.

[27.2.2013]-Středa

27. února 2013 v 12:42 | Werunkawarna |  Deníček
Čau :) Jsem ted trochu neozvala,ale vubec nemám náladu psát na blog nebo něco,takže ted nečekejte nějakou velkou aktivní učást mé osoby.Dneska ven tří jdu zase s kámoškou venek tak snad bude prdél,nedoufám ví že bude :D no ajinak jsme se nudila a tak web kamera fungovala :D no jo jsem strašně vtipná.Já vím.Neni to kvalitní a vypadám jak zhulená,ale tak to je mi v prdely :D jinak jak to řici,nějak se mi nelíbí desing ale je podmínka ho mýt delší dobu,to jsem si přečetla tedkom,takže v prdely.Ale nevadí,nechám si ho.Jakože mě se líbí,ale pár veci mi na něm vadí :P nevadí hold no.Čau,Čau.

[návody na menší grafiku]-Popisky do menu

25. února 2013 v 8:42 | Werunkawarna
Čau.Chtěla jsem at si napišete,napsaly jsem obecně nějakou tu menší grafiku. :) Vaše přání je mým rozkazem.Takže jsem se rozhodla,že ho udělám ihned.Všechnu grafiku dělám v photofiltre studio X.Pokud něco nepochopíte,klidně mi napište na email.Ale myslm,že to pochopíte.Protože jsem to kdysi taky začinala,ale takovéhle prkotiny jsem trochu ještě chápala :D

Jste spokojeni ? Umíte popisky nebo ne ? Jak se vám návod celkově líbí ? hodí se vám nebo ne ?

[24.2.2013]-Den plných nových věcí

24. února 2013 v 19:23 | Werunkawarna |  Deníček
Zdar.Dneska je tu pár novinek,které se týkají jak blogu tak hlavně osobního života.Začnu asi od nejviditělnější věci.A to je desing.Včera jsem si objednala desing,byla jsem velmi natěšena,a očekavala jsem že bude 110% dokonalý,moje očekavání je splněný a jsem s něho uplně PAFFF ! :DD sotva jsem se nadechla zpátky.Takže opravdu děkuji za tu rychlost a dokonalost.


Potom je tu další věc ! :D nedávno jsem narazila na jednu stránku (ted už nevím jak se jmenuje) Dark Sayu .Tahle blogerka na blogu měla článek,o tom jak si koupila silikonový obal.Byli tam docela levný,takže jsem neváhala a hned nakázala tatkovi at objedná.Po dvou týdnech čekaní dorazil domů.Avšak ja byla na lyžáku,tak jsem si musela počkat do dneška.Jsem sněho uplně paff a jak říkám nemohu to ani rozdýchat je taky takový dokonalý.Je celý růžový,a jsem ted taková Barbie :D

Dále.V osobním životě jsem se nebavila s kámoškou,kterou znám od dětstvý.Byla jsem s toho hodně smutná a byli mi to líto.Protože se vždy pohádame kvuli pičovině :D Napravili jsem to a zase jsme kámošky.Venku jsme byli i s dvěma kamoškama taky paráda.Potom jsme li tady k nám se tak projít.Vyválela sjem se ve sněhu a pojezdila po bundě :D suprový.Zítra doufejme pujdeme zase ven,a pořádně se zase vyválíme :DD takže zítra doufejme deníček...

Potom bych vás chtěla poprosit.Jestry má někdo zájem o nějaký návod jak v kurzu Grafika,Web...Prostě jakýkoliv návod.Napište si dole pod tento článek.Pokud to budu umět vytvořím ho ihned. :) Chci něco vytvořit,ale nevím jaký byste potřebovaly,takže dyštak dole no.Klidně i na stahnutí pisniček,nebo ohledne skype,facebook nebo jak na hry..a Ruzný no..Takže se budu snažit všem vyhovět :)

Lyžák 2013 - Fotky

23. února 2013 v 12:58 | Werunkawarna
Ahoj :) Dnešní článek,bude opět věnovaný lyžáku.Jak jsem zjistila,tak video vám nejde zpustit a já ho nehodlám předělavat.Takže se sváma podělím o nějaké fotečky,které byli taky ve videu :) I když videa neuvidíte,ale tak to už je mi jedno.Aspon se na ně kouknu já sama :D

Dneska,když jsem se probudila bylo sice deset.Ale zuřila jsem ! Chci hned zpátky ! Prostě to tam bylo užasný,a lituji ,že jsme tam nezustala ještě dneska,no ani jsem nemohla že :D takže smula no.Ách kurwa,jak já chci zpátky ! no tak aspon fotky,abych si zazpomínala :DD no ne ?

Tento ksicht prostě byl nejlepší :DDD při hře černý petr..

Lyžák 2013 ♥

22. února 2013 v 17:53 | Werunkawarna |  Deníček
Ahooooooooj :D Nevím jak to mám uvéct.Tak asi jednoduše. SUPROVÝ ! :P Jak asi sami víte na lyžák jsem se vubec netěšila,a jak už to bývá,vždy když se netěšíte,tak to vyjde :P v tomhle případě tomu nebylo jinak :D Vím,že jsem se trochu někdy pohádaly,ale to bych dala stranou :D Jednoznačně na tenhle lyžák nikdy nezapomenu,no i když s mojí makovicí :D Kdybych tu měla psát,každou udalost,smích,okamžik..Takhle prostě,tak rači dám nějaké to zabavnějšíá viceo.A kdybych to stejně měla napsat,tak to bych rovnou mohla vydat knížku :P Je mi líto,že nás v uterý opustila kristýna,ale jsme ráda,aspon se uzdraví a bude fitt do školy :D to ji přejme,musíme se vzdělavat :D + po neděli jsou prázniny :D Fotek neni zase tak moc,ale jak říkám,než fotit všechno tak raši jsem si uživala :D Musím řici ! ještě pár slov než tu dám to video..Nikdy bych nevěřila,že mě to lyžování tak chytnea bude bavit :P Naučila jsem se lyžovat hned první den,druhý už to jelo a prostě fantastický :P Už se těším až si koupím lyže a budu to sjiždět s kopečka :DDDD tedy spíše z nějaké pořadný hory :DD tak pome na video..


Jaká je vlastně nezasněžená příroda ?

17. února 2013 v 10:53 | Werunkawarna |  Deníček
Uháá,uplně jsem zapoměla jaká je nezasněžená přiroda.Miluji sníh a zasněženou kraji,ale taky mám ráda léto,až na to vedro,ale tak v zimě je zase kosa :P Člověk si nevybere.Takže se pojdme kouknout na pár kouzelných obrázku,které jsem našla :) Juuuujda,tohle je poslední článek,který pišu.Zítra už jedu na lyžák.A asi žadný články ,nebudu přenastavovat. :P

Tumblr_lxnqflyln81qetyl7o1_500_large
Více v celém článku

nudex,filmy,postel [15.2.2012]

15. února 2013 v 23:14 | Werunkawarna |  Deníček
Nazdar.Rozhodla jsem se zase po pár dnech napsat.Nemám ponětí,jestry se rozepišu nebo ne uvidíme kolik kydu ze mě vypadne.Vezmu to trochu zrychleně,protože psát kdesi v jedenáct večer se mi fákt nechce :D navíc mám rozkoukaný seriál.

Ve středu jsem byla ve škole jenom na čtyři hodiny.Vyšlo mi to dobře.Protože jsem měla být zkoušená z chemie,ale jaksi jsme s toho vyvázla.Po škole,tedy jsem stravila doma.Byla jsem s kámoškou v restauraci,zaspomínat na staré časy :D No hrály jsem si tak trochu na starší a že kavičku si dáme :P pohoda. ! Byl tam tak nadherný číšník :P jsem mu potom řekla že jestry by nezašel ven :P Jaksi se vyvlékl ze služby a šel se snáma projít jenom tak do parku.Tak takový lehký flirt :D ale v poho.

Ve čtvrtek ? Ted jsem s toho dutá :D vubec nevím co sjem dělala. Počkejte zapřemýšlím..Joo tak jsem šla domu po čtvrtý hodině :P Doma jsem si udělala oběd,Nudle s bilím jogurtem a kuřecím masem :P Však na obed jsem si dala chleba :D neměla jsem chut ! A nějak dlouho se to vařilo,takže jsem neměla nervy čekat.Celý den jsem nejspíš stravila doma.Cvičila sjem zhruba hodinu.Asi tak nějak.Večer koukala na seriály které sleduji,a taky jezdla na rotopedu.

Dnešek ! Nejvíce den,který si pamatuji :D Takže ráno jsem měla budík na 5:30 :D překvapivě jsem stanula bez kecu,což se stane jednou za uherký rok :P takže ted máte na celý rok klid :P Hned jsme si volaly se spolužačkou,což děláme každý ráno :D Skočila jsem do sprchy.Nejprve jsem měla v planu si umýt jenom hlavu,ale jaksi jsem tam skončila celá :P aspon jsem byla potom živá :P Ještě jsem se potom zababulila do peřin a volala se spolužačkou,budeme ji pro tedkom nazývat Pani Velký N :P Do školy sjem šla zase na první hodinu,měly jsme donýst lyže na kontrolu i s potvrzením.Takže lyže už jsou i s hulkama ve škole :P takže pohoda. Takže jsem se N. Učily slovíčka,ale hovno zase jsme je posrala :D měla jsem samé jedničky a ted 3 :( kurwa.A ještě si myslela že opisuji :P piča jedna.V matice pohoda,tam jsme počítaly,a docela mit o šlo musím říci :D pochavala že ? :DDD no.Češtině jsem četly cosi,koktala jsem že uplně :D ale tak dobré až na tu větu jednu.A potom dějak :DDD ty vole já nevím co se semnou děje se mě se stavá blázen ! Jsem ležela na zemi a na lavici,celou hodinu nepslaa do sešitu ani nedělala nic,smála se a dělala bordel :D Ke konci hodiny učitel došel ke mě a že ukaž co jsi si zapsala a ja hovno nic :D on jak to luvíš ? česky :DDD no a co si dělala celou hodinu ? nic,poslouchala on mě začal zkoušet :D a že tak za pět. :P a ja tak díky.No takže super. ! :P ale tak dějak jena facku lehký,takže v pohodě.

Potom jsem došla domu.Koukala se na seriály.Kolem patý hodiny ? zhruba.Jsem šla k tátovi pro hadry,který bych si ještě chtěla evidentně zbalit na lyžák :P už jsou vypraný :D Jsem trochu nervozní,ale těším se ! ale zarověn ne no :D Ještě jsme se stavila ke kámošce,vybýraly jsem fotky do alba,o tom článek jindy :P a hrály takovou hru.ležíte na zemi a nesmíte se an sebe kokat aby vás druhý enviděl :DD trapaáás ! :P ale zábava.No a žraly křupky :P nesmím no :P nevadí.Kolem pul sedmý ? asi jsem došla domu.Dala si tři vajca na měkko.Zaplá seriál (veronica mars) a dokoukávám na poslední serií :D Hodlám jít spát brzo,takže kolem jedný by to mohlo vyjít :P jinak,chtěla jsem trochu upravit desing,ale nějak se mi nedařilo.Takže stačí v menu fotka a takhle jednoduchý :) jsem docela spokojena.pokud něco nevymyslím,a myslím že ne :D mám ráda jednoduché věci a to pozadí je samotný kouzelný :P takže zdar :DDD že ? sladký sny,a neser mě :DDD

Natěšenost,nervozita,výkon [12.2.2012]

12. února 2013 v 19:07 | Werunkawarna
Ahoj :) V pvní řadě,bych vám chtěla řici pár informací ohledně blogu a mojí aktivnosti.Momentálně se na blog nesoustředím,a nechci na něm nijak pracovat.Blog mě nenaplnuje,popravdě už mě to tady vubec nebaví. :( Nebudu vám přece lhát.Je to tak.Ale s blogem neskončím,to bych vám neudělala.Přece jenom jednou za čas napsat,člověku pomuže,a pokud někdo čte rád muj blog tak se tady rád staví :) Tedy myslím si to já osobně.Každý máme jiný názor :) Beru ho v klidu.

V dalším bodě bych se chtěla věnovat nadcházejcím dvou týdnum.Jak mnozí víte,nevíte po neděli vyrážím na hory,no přesněji na lyžák :) Dozvědely jsem se,že si sebou nemužeme vzít notas,takže jsem docela bečela.Ale v pohodě,aspon si odpočinu a užiju s holkama na plno. O lyžáku bude přesnější článek v něděli.Další a to třetím bodem je dovolená ve šumperku,tedy trochu dál na vesničce.Bydlí tam dědova sestřenice,která nás pozvala.Má farmu,takže jsem velmi zvědavá jak to tam chodí.Uvidíme :) Určitě s obou akcí budou videa a fotky.Foták je nedilnou součastí mé výbavy.

V čtvrtém bodě a to předposledním dofejme..Tak tedy škola.Jak už jsme zminila na vysvěčeni jsme byla sice docela spokojena,ale jakože to pravý ořechový to nebylo. :( Takže jsem se začala učit.A to si nedělám srandu.Od doby co se učím jsou to samé jedničky. :) A musím říci,že i s matematiky jsem dostala 3.Což sice neni pro většinu dobrá známka,ale pro mě je duležitá,a jsem za ni ráda. :) Takže jak řikám,pokud tady jde o blog a nebo o školu.Vždy má přednost škola.Už jsem se koukala na školy.Na jejich přijmací zařizeni a takhle,mám velmi dobrý pruměr na to abych měla za to dobrý počet bodu :) Tod tedy jsem ráda.že se dostanu kam budu chtít :) Přemýšlím,sice mám rok.Ale asi už mám vybraný tři školy :DDD hold tři. Ale vím jistě bude to frýdek místek,praha,ostrava :P takže uvidíme který město a škola my padne do oka :) A kde taky leží muj osud.

V pátém bodě a to posledním se chci zaměřit na moje hubnutí :) Před nedávnem jsem se rozhodla,že začnu hubnout,a jak jsem si to řekla tak jsem splnila už mám dole 6 kg :) Jsem velmi spokojena. Přes břicho mám dole 10cm,přes boky 16cm :) Jsem velmi nadšena.Poslední měřeni bylo asi před týdnem.S vahout to mám tak,že se vážím každou sobotu :) Jsem velmi ráda.A už vám jediné řeknu.Neni to o ohladovění.Je to o pohybu a zdravém životním stylu.Kdo chce hubnou a chce to mýt na pořád stačí jíst nejmene 5x denně a cvičit jednou až dvakrát denně :) Hele já si vždy myslela ,že je to o nejezeni.Pravým opakem.Vy musíte jíst.Pokud nejíte přibýráte.A to je zlatý pravidlo.Nikdy se nevratím zpět.Jsem alergická na mastný a nezdravý jídlo.Je mi špatně,když někoho vidím jíst něco takového :) A takhel to má být.

Takže tohle byl zase takový informační článek.Zase trochu delší,ale myslím,že to vubec nikomu nevadí.Já jsem zase ze sebe dostala všechno co sjem měla na jazyku,a mohu si jít zapnout telku a koukat na beze stopy :P uhá ted to začíná..Honem.A jak říkám pohyb na hubnutí ? tak vždy u televize si udělam takovou pohodu a zacvičím si :P zdar

Víkend [ 8.-10.2.2012 ]

10. února 2013 v 17:47 | Werunkawarna |  Deníček
Ahoj.Trochu doufám,že tento článek čtete,a taky doufám,že se nesmaže,jako většina mojich článku :) Nevím ,jestry jenom mě a kámošce,blbe blog a nebo všem.Ale sere mě to.Články se smazaly,všechny za unor.Potom naskočily a zase smazaly.Ted tady jsou,ale nejdou mi zobrazit komenty.Takže taky super.Jsem docela dost nasraná,což potvrzuje můj ksicht.Když jsem přes ten víkend,nemohla na ten blog psát,ted si to uvědomuji,že jsem na blog maximalně zapoměla,fákt ! doslova,ani nevím,že blog existuje :DD fůů..hlavně,že ted tady pišu a vy si to doufejme čtete.Chtěla jsem uděla přes víkend nějaký ten desing,takže ted ho vidíte :DD jo tohle je on,ten ružovo černo,bílý :DD jsem snim na 1100% spokojena.Sice jsem omylem udělal v měnší šířce,ale vubec to nevadí :) jsem snim fákt spokojena.A vám se líbí ? pokud jo ? jsem ráda,pokud ne.Noa :D

V patek byla škola.To však nemusím říkat.Vždy chodím na druhou hodinu,však němčinářum onemocněla učitelka a tak to nahradily matematikou.Byla jsem velmi nadšena.Musela jsem jít do školy normálně a nemohla se prospat.Takže jsem to překonala.V matematice jsme psaly test,dostala jsem za tři a musím říci.Byla jsem nadšena.Možná pro vás 3 z matiky je blbý,ale pro mě to je něco jako jednička :DDD takže uff.V ajině jsem začala samýma jedničkama,což učitelce dost vadí :DDD Další hodinu byla zase matematika,šli jsem nahoru do třídy devatáku,nechapaly sjem no ale tak mají lepší třídu jak my.Utulnější. :D Jakési přiklady jsem vypočitaly a skončila hodina a šly do naší třídy.Tam už jenom dvě hodiny dějepisu taka náhrada za fyzikářku :D Tělák odpadl,takže jsme byli nadšeni. :) Stejně jsem měla omluvenku.Po škole jsem šli s nikou.Koupily jsem si vafle,mufiny,chlast :DDD takže jsme si sedly na naše oblibený místo chlastaly tam a žraly. :D uplně podrbaly zase všechno.Domů jsem došla a šla hned venek.Byla jsem venku s kámošem,cosi jsme kecaly,takže jsem ráda,že jsem se snim mohla po delší době sejít.Uchylný byl tedy,ale dost :D došla sjem domu kolem devatý.Pařila s kámoškama na skype.Kolem druhé jsem ulehla do postele a chrněla.Měla jsem velmi uchylný sny.A pak se zbudím,a kurwa to nebyl sex.

Sobota ráno.Zbudila jsem se kolem desatý hodiny.Vůbec se mi nechtělo s postele,ale nakonec jsme si zašla na snidani a zase ulehla.Koukala sjem se na seriál.Volala s kámoškou zase.S kámoškou jsme byli domluvené v pět na hokej sraz.Takže jsem se musela vypachovat.Musím řici,po dlouhý době vyžehlené vlasy,No byl to zajimavý pocit.Na hokej jsem šli na sezeni stojí to o dvacku více tedy 60kč :) v pohodě.Sedly jsem si nahoru,uplně.Tentokrát jinak tak aby to na nás nesvitilo když dáme goll. :D a jak nashcvál to na ně nesvitilo :D chchch.Bylo hdoně bytek,takže uplně jo bytka :DD vždy řvaly.Po hokeji jsem se stavily za kámošema jenom pokecat,odprovodila kámošku domu a šla domu.Trochu ješte prošla.Došla sjem domu kolem desatý hodiny,ale v pohodě to bylo.Doma jsem si dala ještě maso :D neměla bych,ale tak co že byl hlad.Stala se menší nehoda,o které nechci nic říkat.Brečela sjem a chtěla dokonce zabít,ale veděla sjem že se to urovná a taky že jo,a všechno je v pohodě.No koukala jsem na seriály.Už mě to nebavilo,a byla sjem an drogy,takže jsem volaly s kámoškou na mobile,to víte mám to zdarma :D kdo chce zavolat ? T-MOBILE ? napište číslo a jdeme volat :DD nebo psát. takže jsme volaly dve hodiny nebo jednu.A potom už jsme šla spát,Bylo málo hodin což se mi o víkendu nikdy nestane.Takže chrr.

Neděle ráno.To samý skoro jsme nevylezla.Ale jo,jak sjem dostala chut na snidani tak hned..Na skype,jsme zase volala s kámoškou :D zeptala se mě jestry pujdu ven,takže jsem souhlasila.Jak jinak že ? :P Na blogu heli naleznete video z houpačky,ale až ráno. :P ..Prošly jsme travniky,rybníky,penače :DD koupily vafle a chlast.Takže jsme podrbaly,kecaly o lyžáku.jak se tam netěším,ale zaroven těšíme.nějak tak.Došla jsme domu,dala si jídlo a volaly jsme s tetou.Bydlí někde za šumperkem.Domluviloy jsem s eže tam hned po lyžáku pojedeme na dovolenou takovou menší.:) O prazninách jarních což je za tří týdny,po lyžáku.takže se těším no.Má aj koně takže jsem zvedavá.Ale má i vlšaka a vrtlívla nebo jak se to piše a já se psu bojim,takže snad mě nesežerou :DDD To se už nedozvíte tedy možná.No a jinak jsme se minila i lyžáku.

Poprvé jedu na lyžák 18.2 :DD tento rok že ? :P na lyžích to bude moje premiera.:D všechny věci už mám koupeny,takže doufám,že to dopadne dobře a taky,že se na lyžícvh naučím a nebudu jediná za dementa :D to bych fákt nechtěla.Zatím jsem četla na spoustu blogách jak byli na lyžíáku a užily si to tak doufám,že budu patřit mezi ně protože v to nedoufám..Chci abych na lyžák nikdy nezapomenu.Chci aby to bylo něco co si navždy zapamatuji v tom dobré smyslu.Však pobytových výletu máme tento rok mnoho,takže snad budou všechny nezapomenutelný.Ale na lyžák chci fákt hodně.Ale zaroven se tam vubec netěším :DD jsme s toho jenom nervozní.No nějak to dopadnou musí :D

Musím řici,trochu více jsme se v tomhle článku rozepsala.Jsem nadšena.Protože nikdo svás to nedočetl do konce a kdo jo ? :DDD zase machři a to sjem to dočetla do konce. :DD to umí napsat každý,ale stejně jenom kecy.Četl jsi do konce ? :O Co jsem dělala v sobotu večer ? :D cha a nevíš. :D jejda já nevím už co bych řekla,tak nějak přežíjte školu zítra.Zdar.