Leden 2013

Přeskakuji řádky aneb jednou tak podruhé tak.

31. ledna 2013 v 16:48 | Werunkawarna |  Deníček
Jak osobě tvrdím jsem strašně náladová.Pořád mám jinou náladu,myslím pořád na něco jinéno.Neumím se rozhodnout.Jak víte nebo nevíte,tak ve škole nás je jenom 7 :) Takže uplná pohoda.No ale mě bylo ve čtvrtek trochu blbě tak jsem zustala doma až do dneška.Zustala jsem tedy doma,citím se fajn.A jsem ráda,že jsem si mohla odpočinout.Volaly jsem se spolužačkama pořád.Voláme s kámoškama,vždycky,když koukáme na filmy,a říkáme si vždyvky všechno.No mohla bych se tak trochu zamyslet.Ale nemusíte si to číst,pár nudných kecu jenom tak abych něco napsala :D takže takhle no.
Každý den ráno staneme.Nadáváme,že musíme stanout.V tom si uvědomíte,dnešek bude výjmečný.Ano,každý snás si to pořád opakuje.Každý ráno,ale nezoufejte,jednou přijde zázrak a každému se splní jeho sen.Doufejme...V uterý ještě když jsem byla ve škole,tak jsme psaly fejeton.Já jsem si vybrala téma "ach ty reklamy" no popravdě bych řekla že jsem ro posrala doslova ! :D Když mi ráno bylo blbě tak mě nechaly doma,takže jsem pořád dělala grafiku,byla na facebook a koukala se v telce na seriály popřít na filmy.Musím řici,že jsem si zamilovala romatičku,neměckou spisovatelskou Rosamunde Pilcher.Sice je u ni vždy jasné jak to dopadne,ale je to krasné.Miluji jeji zápletky.Dyštak si stahnete.Na blogu jsem udělala nový desing,prvni jsem si chtěla objednat,ale dneska jsem udělala tento,který tu práíve vidíte,a jsem snim na 95% spokojena :) Takže doufám,že se vám taky libí.A mužete se těšit na články,a dolu do komentáču napište jaké byste uvitaly a co říkáte na nový desing :) Budu velmi ráda.Takže se mějte a zase zítra nebo někdy.

VIDEO || them with lemon

30. ledna 2013 v 6:00 | Werunkawarna |  Videa
Ahoj.Dneska je tady další přenastavené video :) Točeno v pondělí večer :D tak tedy nevím co bych k tomu dodala.Hold ted nemám čas být nějak exstra aktivní,takže takové malé přenastavené články,doufám,že stačí..Točeno na web kameře.

Jak se připravit na lyžák (??) || Článek od Nelly Tinker

29. ledna 2013 v 6:00 | Werunkawarna
Ahoj.Dneska nebudu psát článek já.A blogerka Nelly Tinker :) Tenhle projekt,začne dneska,a bude trvat tak dlouho jak bude blogerka sama chtít.:) Každý pondělí odesílám téma a ona ho do neděle spracuje a tím se zviditelni jak na mojem blogu tak i vlastně na ostatních. :) Pojdme se tedy kouknout jak se nelly poprala s tématém lyžák :) Více v celém článku..

Aloha první zimní video ?

28. ledna 2013 v 6:00 | Werunkawarna |  Videa
Ahoj.Tak vás zdravím dalším přenastaveným článkem.Tedy dneska bude video.No,hele nevím to jistě,ale zdá se mi že tu ještě ani jedno nebylo.Ale tak možná se pletu.Ale i tak si to užijte.:D Jo a je to kvalitka mobilu.. :P Takže trochu horší.Ale i tak jde hodně vidět :D je to tneto víkend a nebo něco aj mimo něj :D tak já už nebudu vykecavat a niže je odkaz.Potom na blogu lpsvip.blog.cz bude taky video a nebo už je :D je tam něco co v tom mojem neni :D tak se mužete kouknou,Chodily jsme dokonce po ledě na rybníce :DNÁVOD || Jak stáhnout Písmo ?

27. ledna 2013 v 7:00 | Werunkawarna
Zjistila jsem,že mnoho blogerek neví jak si stahnout písmo.A nebo ví,ale neví jak ho přetahnout do počítače.Takže jestry jsi začátečník,a nebo pokročilá,a chtěla by jsi se naučit ? tak dyštak se koukni nižže :) Takže jdeme na to...
Více v celém článku

Další várka sněhových mrazu..

26. ledna 2013 v 20:02 | Werunkawarna |  Fotografie
Ahoj.Chtěla bych vám vynahradit moji neaktivitu.A připravila sjem si pro vás tedkom do uterý na každý den článek :) Tedy pokud je stihnu udělat a přenastavit :DD Ale to odbíhám od dnešního článku.Dneska jsem byla s holkama venku,točily jsme Best friend TAG :) možná se ho někdy dočkáte.A taky jsem "zase" neodolala a vzala do ruky foták a začala tam pobýhat.O pár fotek,bych se sváma ráda podělila.zmenšila jsem je tedy,jako vždy,nebo by se to sekalo a nebylo by to ono :) Vím o tom,že tyhle fotky nepatří k těm povedeným.Nedala jsem si na nich až tak zaležet,vidím hodně chyb,ale i tak jsem ráda že jsem je vyfotila. :) A co jaký je váš názor ?
Více v celém článku

[25.1.2013]-FAMOUS

25. ledna 2013 v 16:44 | Werunkawarna |  Deníček
Ahoj. :) Přemýšlet,uvažovat nad tím jaký článek bych napsala se mi nechc,a myslím,že ani bych nevymyslela.Takže jsem si řekla,že když minulé animace "lásky" měly uspěch,tak bych mohla přidat další na jiné téma..A tentokrát jsem vybrala na téma sláva :) Našla jsem hodně povedených i nepovedených animací.A chtěla bych se vám o ty nejlepší podělit.Co vy na to ?
Tumblr_m7mi7elbyt1qk73j0o1_500_large
Tumblr_m7p1z4os2t1qgjxlno1_500_large
Více v celém článku

Jo já vím,jsem velmi aktivní

24. ledna 2013 v 18:41 | Werunkawarna |  Deníček
Jsem tu každý den,pišu články..Originální.Snažím se všem velice pomoc :DD No jo to jsem celá já :P Něco slibím a stejně všechno na prd :D Alé to vůbec nevadí,protože na blog neni nějak nálada ani čas :D Nijak mě to tady už netahne.Nevyložte si to špatně ! Nechci odejít :P jenom,nebudu pořád aktivní no.Já vím,že tohle neni ideální,ale jak jsem řekla chci ve škole mít samé :D pokud bude možné.No a matematiku chci zlepšit o stupen,abych byla spokojena :) vím že na to mám.No takže bych vám mohla jenom tak zrycleným tempem řici jak u mě tento týden probýáhal :) no nic velkého se neudálo..Myslím :D
V uterý mě provýzely nervy s matematikou :( Nakonec jsem dostala lepší známku,s kterou jako v tomhle případě jsem spokojena.Ale v jiném případě ne,rozhodně nejsem na matematiku pyšná :D hold neni ze mě vědec. No jinak v pondělí jsem dělala co ? :O S holkama jsme obcházely město.Koupily pizzu :D nesmím no :D Povím vám,klouzalo to tady,že se nedalo chodit ani po venku :DD uplně bumbác na každém kroku.Ale já stejně šla sama ven se projít,abych nelapěla doma :D No to by byl tedy první den a to uterý :D jinak ve škole to bylo v pohodě.. Středa ? :O Tam byli nervy,at mě nevyvolá s chemie,nakonec nevyvolal,ale na pondělí se naučím :D No takže..S chemie jsem na čtrtletí měla užasnou "dokonalou" známku,ale posrala jsem to jednou pětkou,ale tak to mě ani nezabilo :P No a jinak žadný test jsme nepsaly,nebyla jsem skoušena,takže jsem si velmi oddechla.Po škole jsem šli s nikou se jenom tak projít a potom jsem se šla projít zase já sama,popřemýšlet a potom jsem doma cvičila tka hodinu a pul :DD Jo a to jsem se vám nepochlubila,zhubla jsem 4kg za týden :D no ale tedkom další týden to nějak nejde,ale tak uvidíme v sobotu ráno na váze,pořad mám tři týdny přece :P no ne ? :O Večer koukala na telku...A nijak více zajimavě..No neznáte nějaké fajn hry do mobilu ? :O No dnešek ? :O Školu jsem měly na 7:20 kvůli schuzi :P ohledně lyžáku.Tedy.Už se to blíží ! :DD nemohu se dočkat,dalo by se řici.Ve škole pohoda,slovíčka co jsem se učila jsme určitě napsala za jedna,žadná chyba :) No tedkom se učím další,ale nějak mi to nejde,ale musím no :D Dneska po škole jsem šli s nikou k nám :D dala jsem ji pořadné žrádlo :D Potom jsem šli do jedné tělocvičny na zápas "florbal" :) No bylo to zajimavé no :D Jenom tak jsem chtěly vidět jednoho učitele v akci a nějaké kluky :D no tak jsem se pochlamaly na nějakýma okamžikama :D Potom jsem jela busem domu,nepotkala sjemv nem mamku a babičku ? :P Mamku jsem odprovodila ke kámošce na kopec a sešla dolu,a šla se projít a taky trochu fákt minumálně proběhnou :) No a jsme doma a jsem spokoje,už mám i navařeno v parním hrnci :DD tak zítra konečně zase pátek :P jupíí

Ách ta láska...

21. ledna 2013 v 15:35 | Werunkawarna |  Deníček
Zdár. :P Dnešek byl pohodový.V chemií mě neskoušel,takže jsem si oddechla.No takže známky jsou zatím v pohodě a jsem ráda,ale stejně nebudu hrdá,až se dozvím matematiku ! Snad jsem tu pololetku neposrala uplně,ale vypadá to že asi jo.No jinak takže včera jsem se koukala na několik filmu o romantice ! miluji ty komedie,a tak jsem ted trochu zamilovaná a doufám,že někdy zažiju taky něco takhle kouzelného. :) Našla jsem nahodně takové krasné animace,a tak bych se sváma chtěla podělit..Ách jak já doufám,že se mi to jednou stane,a když ne budu asi do smrti panna :D no co už nadělám.
3137724568_1_6_lhg7mtjt_large
3135372792_1_2_v8rki0la_large
Více v celém článku

[20.1.2013] Neděle

20. ledna 2013 v 20:54 | Werunkawarna |  Deníček
Zdár.Dnešek je tedy fakt nudný ! :DD a co víkend ? :D no nic rači neříkám,sama nuda ! nic se neudálo,každý týden si říkám,další víkend uteče pomalu,bude dlouhý a pohodový.A vždy velké hovno :DD No takže jednoduše bych ho mohla popsat....
Takže začala bych pátkem ? :D přece jenom poslední pohodový den školy :D No žadná pololetka,takže pohodka.Zopakovaly jsme si nějaké učiva.Poslední dvě hodiny tělák .D takže jsem si doděla věci které musíme mýt splněné..No jak vím jednička už to nebude..tak uvidíme no.Poseru to vždy,ale nesnaším další pololetí,tam už běháme venku a nebo děláme ruzné pičoviny ! :/ no co to už nějak přežiju...Vrhneme se na sobotu ? V sobotu ráno jsem stavala brzo.Nějak 7:45 jel autobus.Jely jsem do zlína.Ve zlíně jsem prošly nakupní centra,a celé městečko..Koupily jsem 2xlegíny,1mikinu,zimní(lyžackou)bundu. :P No potom po obědě jsem šli s kámoškou ven.No tedy musíme řici,byla zima jak prase :D no a pohoda.Večer jsem si pouštěla filmy,někdy do pul druhé :D no takže pohoda.Byli to skvělé filmy.Někteé jsem viděla už po třetí ale pohoda :DD dneska ? :D vztanula jsem někdy kolem desaté.Umiksovala braborovou kaši,no prostě jsem si dala do misky an svačinu :D Po obedě někdy ve 4 ? šla ven ! no tak musím řici,dneska u nás bylo teplo ! takže pohoda,ale mám estrašně namrzlé chodíky :D takže jsem hodněkrát málem spadla.Doma jsme koukala zase na filmy.A jak vidím s toho celodenního učení velké hovno :D nevadí no nějak to dopadne.Dneska jsem si pustila dva filmy,ve kterých to vždy skončilo rakovinou..i včera ještě jeden :D včera večer.Nejkrasnější filmy.No potom udělam dyštak recenzi.A jinak ted koukám na normální film :DD takový dobrodružný."cesta na tajuplný ostrov" no takže takhle,a pohom pudu hned spát :D to je už deset ? :D what ? Vole to letí jak naschvál ! no tak se mějte a nejak přežijte ten týden.