Září 2012

Jsem zpět...!

30. září 2012 v 12:50 | Werunkawarna
Čauky, nechce se mi psát.Ale chtěla bych to,tedy članek mýt za sebou.Přemýšlela jsem delší dobu,jestry se mám vratit na tento blog nebo pokračovat v novém blogu.Na novém blogu jsem byla uspěšný a měla jsem ho hezky rozjetý.Ale něco mě trefilo.Uvědomila jsem si že tento blog vlastním už druhý skoro třetím rokem :p No to je jedno.
398188_501853963160514_364835736_n_large
Žadné změny nejsou..kromě pár..! Mažu všechny affs :// Prostě nebudu se zapisovat do všechn kontolek :P Nemám na to čas :p takže se mějte krasně všechny mé minulé affs :p Desingy budu zapisovat,jako t dělá mnoho blgoerek takže to bude v složce grafika...Potom budu hodně točit videa,mám na to dost času.

PRDEL || videooklip-15.9.2012

16. září 2012 v 4:30 | Werunkawarna
Dobré ráno :D No jo je hodně brzo :D Ale tento článek je stejně přenstavený :p Hej nudila jsem se a tak jsem se rozhodla že bych natočila videoklip ! :pp no neni to nijak moc kvalitní,ale berte ohled je to muj první....

*Děkuji všem co mi pišete na email,vaše přanička a dotazy mi dělají velkou radost :) A někteří mi pišete že byste se semnou chtěly setka.Uvidíte mám jedno velké překvápko naplanované.

No super nahled :DDD koukněte se...No jo super dny to byli ! :p

AUTORKA || Každodenní Maku-up

15. září 2012 v 11:50 | Werunkawarna
Ahojky :) Dneska jsem rano stanula o pul desaté,a řekla jsem si že by nebylo špatné natočit po dlouhé době nějaké video :D Tak jsem se vrhla pravě na každodenni ličeni. No Vypadám tam jak přišera,ale tak nikdo neni dokonalý :D A takhle to dělam každý den :D

No takže super nahled..ale tak je v pohodě.

AUTORKA || Červená košile-Foto

14. září 2012 v 22:00 | Werunkawarna
Ahojky.Předem se omlouvám že jsem nenapsala včera :D Ale nebyl čas :pp Dneska jsem dostala první pětku,protože jsem odmítla jít před tabuli :D No at se učitelka posere :DDD No dneska jsem byla venku s kamoškou,ale fotila jsem na jeji foták,a fotky se odesílají strašně dlouho takže to sem dám pozdeji. :(( No jinak dneska jsem nafotila nějaké fotografie a tak se koukněte. :)

Jaká je pro vás nejlepší ?
No Prostě miluji ksichtíky :pp Chachucha !
Tohle je prsotě nejlepší ksichtík,pořad ho dělam :p
Neříkám to že dělám tolik ksichtu :D No smula je že tam je ten makeup ! :DD

Tak se mejte a dolů váš nazor :p Zatím ahojky :D Zítra nebo v neděli čekejte na blogu videooklip ! :)
Vaše:

Kontrola affs+naběr affs

12. září 2012 v 17:48 | Werunkawarna
Čago děcka. :) Dneska mi došly napady,A deniček by byl fakt smutný takže se mi to tady ani nechce psát.Affs jsem při nastavovani jedno lay samazala..Takže proto ta kontrolka a taky naběr nových affs :) Nebudu to nijak prodlužovat a jdeme na to.

Jednoduše jako vždy vypiš tohle :p

1.Přezdivka/jmeno
2.blog(Klik na web ti neberu)
3.Jak často budeš obýhat ?

POZOR !!! Tentokrát si budu vybírat affs,které přijmu a které odmítnu ! :D Jo jinak ta přihlaška nehoře uvedena platí pro všechny affs jak nové tak staré :p Nechci dělat zbytečně dve do članku,zabralo by to moc místa.

*Poslední dny je mala aktivita,taková nudná :D Ale jak říkam neni nalada a ani čas :D ale tak jeden članek denně je uplně luxusní.Stejně psát deset članku denně je na P**** ! :pp Klesla mi 30-50 lidi naštěvnost :( Chápu je škola,ale stejně byste si mohly najít každý den 5 minutek za zajit tady :D No dobře chapu..Hej tak nahoře ro vyplnte..Čagooo

11.9.2012 || uterý

11. září 2012 v 21:19 | Werunkawarna
ČauwQy :PP dneska byla škola i zubař v pohodě. :)) Ve 15:10 jsem byla domluvena s kristýnou..Spolužačkou že si zajdeme venek takže jsme to uskutečnily.Vubec jsme neměly naplanované kam pujdeme..Jenom tak ¨jsme vedely že bychom chtěly zavitat na sychrov.No tak jsme zašly za mojí druhou spolužačkou tam jsme pobyli dve hodiny,byli jsme i u ni v chlivu,maji farmu :D Potom jsem se vydaly na nejvetší bod u nas ve městě :D No a uplně super,lidi si gtam pouštely draky tedy jeden a byli tam zamilovani.♥ No všechno bylo uplně dokonale.Uplně jsem si to užily,potom jsme se zastavily ješte u třetí spolužačky dady. :DDD taky tak hodinu pokecaly :p hečččč ! hej tak jsem trochu fotila.:) Koukněte se..

Více v celém članku.

Akné

10. září 2012 v 6:00 | Werunkawarna
Přestože dnešní věda umí rozluštit tak složité hádanky,jako je genetický kod,akné zůstavá nevyřešeným problmem,proti kterému se dosud nenašel žadný stoprocentní lék.A protože se takový lék zřejmě neobjeví ani v nejbliší době,nezbývá než si na boj s vyražkou,která kazí váš zhled a ubira vám na sevědomí ješte dlouho po skončeni puberty,najít nějakou vlastní zbran.Na ošetřeni uhříku a boláku existuje několik volně prodejných přípravku,které lze jednoduše nahradit stejně učinými přirodními prostředky.

Rýchlý zasah !
Existuje celá řada kosmetických připravku,které jsou určeny především pro plet s projevy akné.Bývají k dostaní i v lekarnách,kde vám mohou navíc zasvěcene poradit s výberem.Čistící a kosmetické připravky obsahuji alkohol plet vysušuji a mohou véct ke zhoršeni projevu.Pokud je tomu tak i u vás,vyřadte je.při prvním naznaku vzniku vřídku vezmete kostku ledu zabalte ji do kousku potravinářské folie a každou hodinu alespon však dvakrád denně,ji prikladejte na postižené místo.Led nechte pusobit maximalne 5minut.Chlad zmirnuje zarudneni a uklidní zanet.prakticky všechny lečivé prípravky obsahuji benzoylperoxid,různé organické kyseliny a antibiotika jsou u nás jen na předpis lekařský.Při zavažnějším projevech akné proto doporučujeme naštivit kožního lékaře.

Alternativní léčba
Trpíte-li opakovaně na výskyt akné před menstruací,pijte denně 1-2 šalky čaje z drmku obecného.Podle některých studií má tato bylina schopnost regulovat ženské hormony.Čaj je třeba užívat dva až tři měsíce,než se dostaví první učinky.Nepřekračujte uvedené dávkovaní,protože přílíš velké davky pleti naopak neprospivají.Uhříky potirejte gelem nebo připravky z aloe vera. Podle výsledku jedné studia se až 90procent kožních boláku a vřídku zahojí po popštidenni kuře.Bud si přímo opatřené připravek,který obsahuji výtažky z rostliny,nebo použivejte gel,který vymyčkáte ze středu čerstvě odžiznutého listu.

Přiměřena hygiena
Možná se domnívate,že dukladná higiena pokožky braní vzniku akné.Přilišné mytí však stimuluje mazové žlazy k větší produkci kožního mazu a můžete tvorbu akné naopak posílit.Na čištěni pleti použivejte prostředky,které obsahuji drsné častice.Nevhodné jsou i žínky z froté,které mají abrazivní učinky a mohou ukrývat bakterie.Dejte přednost čistícím tamponu na jedno použití..
Napsala:

Mastné vlasy

9. září 2012 v 6:00 | Werunkawarna
Působé vaše hlasy jako polité olejem ? Jsou zplihlé a nevzhledné i přesto,že jim věnujete náležitou peči ? Neni to vaší vinou,příčina můžee spočívat v dědičnosti.Nasadte kvalitní šampon a vlasy propláchněte domacím blinným odvarem.Při každém mytí vlasy dvakrát namydlete a vždy řadně propláchněte.

Čtěte etikety na lahvičce šamponu.
pořidte si šampon s vysokým obsahem sodium lauryl sulfátu a s nizkým obsahem kondicionéru,jako je napřiklad lanolin.potřebujete pročištující šampon ,který odstraní maz z pokožky hlavy a vlasovým kořínku.Přestože netrpíte na lupy,dobrým výsledků lze dosahnout i pomocí šamponu proti lupum,které obsahuji Uhelný dehet.Chemické složeni těchto šamponu obvykle způsobí i na velmi mastné vlasy.

Zásada dvojního mytí.
Mastné vlasy je třeba mýt každý den.a pokud je horko a vlhko,dokonce dvakrát denně.při každém mytí vlasy Šamponuje a oplachujte dvakrát.Vlasy nejprve namyslete,šampon nechte několik minut působit (aby se odstranil maz),poté ho důkladně splachněte a celý postup zopakujte ještě jednou.I při druhém šamponovaní nechte šampon působí několik minut.

Nouzový "suchý" šampon
Spěchate a nemáte čas ani na rychlou sprchu,ale vaše vlasy vypadají jako políte olejem ? Jako nouzový prostředek můžete vyskoušet suchý šampon z obyčejného mastného zásypu.Vlasy rozděluje na pramínky a na ty postupně nanašejte male množstvý zásypu,který lehce vmasírujte nejprve do pokožky hlavy a posléze i do vlasu.Zásyp absorbuje určité množstvý mazu a funguje jako suchý šampon.Dbejte však na to,abyste použily opravdu malé množstvý a váš učes nevypadal mdle a zaprašeně.
Napsala:

Tělesné Pachy

8. září 2012 v 13:26 | Werunkawarna
Chcete-li jednou provždy vyřešit problém nepřijemného tělesného zápachu,musíte začít od podstaty.Když nepomahají antiperspiranty (Které blokuji produkci potních žláz) ani deodoranty (které neutralizují nebo maskují pachy),stále ještě se vám nabízí množství přirozenější metod,které můžete vyskoušet.Začněte raním osprchovaním nebo koupelí a nezapomente o sebe pečovat ani po celý zbytek dne.

Vyberte si spravné mýdlo.
Kupte si antibakterialní mýdlo,například protex,radox,nebo mýdlo s melaleukovým olejem (tea tree).Tato mýdla zanechavají na vaší pokožce látky,které hubí bakterie i po umití.Jestliže vás mýdlo nedraždí,použivejte ho každý den.Pokud máte pocit že je po jeho použizí kuže vysušená,použivejte jo jen na umytí podpaží a rozkroku..Jestry vám nepomuže mýdlo,vybavte se se silnější mumicí.Antibakkterialní chirurgické emulze,napřiklad Spitaderm,koupíte bez lekažského předpisu ve většine lékaren,protože vysušují kuži,použivejte je jenom při sprchovaní a pouze na kritické partie podpaží a rozkrok.Oblast umyjte malýmmnožstvým připravku,oplachnete a umyjte běžným mýdlem.

Náhražky deodorantu.
Během dne si potírejte podpaží vatových tamponem namočeným do octa. abyste zničily bakterie,které jsou přičinou zápachu.Ocet nepouživejte hned po oholení,mohl by způsobit silné podražděni.Místo deodorantu použivejte habr obecný.Osvěžující rozkrok s vuni čistoty braní pocení apůsobí jako deodorant.Můžete jej nastříkat nebo nanést vatovým tamponem rovnou na kuži.Problematické partie zapudrujte sodou bikarbonou nebo kukuřičným škrobem. Oba praškové prostředky absorbují vlhkost.Soda bikarbona navíc zabíjí bakterie zpusobujcí zapach.

Více v celém članku. :p

Šílena Moda || aneb moje moda

4. září 2012 v 6:00 | Werunkawarna
Ahojky.Koukate se taky někdy na modní přehlídky ? Já tedy ano.A vidíte ty ulitlé modely ?? tak jsem se rozhodla taky nějaký tkaový navrhnout...Dělala jsem je 1.9 :p Vtedy byl den před školou skoro da se řici. :p No byl čas a nuda tak prostě proč by ne no.Tak se pojdme kouknout co jsem udělala za šílené modely :p

Tak tohle je první model..Tak ja bych si ho tedy nedala,ale líbí se mi :p a co vy na něj říkate ?

VÍCE V CELÉM ČLANKU ! :P