Duben 2012

Bez učení :D opekání,hadka,utěk. :D

30. dubna 2012 v 23:03 | Werunkawarna
Nazdar.no jo,psala jsem jak jsme se pohadaly s kamoškou kvuli pičovině ... jojo ... někteří se mohou posrat :D ale tak me to v piči.Taky jsem psala jak se budu učit,ano ano :D Všechno se dobře kecá,ale skutek utek ! super.tak se prostě nestalo.Budu se to učit zítra,ale ne celý den taky chci venek sportovat :) Ježiši když jsme u toho ja jsem nabrala zase asik něco malo :D a dneska jsem zapomela cvičit :D jinak s kamoškama každá jsme snedly 4 špekáčky :D no ja teda 3 a pul :D Ale i tak hned 3 kg které jsem shudla za týden jso spatky :D nesere mě to nejde to poznat...Kurwa zítra je ješte volno a pak zasraná škola :D ale tak tři dny a navíc ty dva nejhorší nejsou :D super.Je to takhle lepší by to takhle mohlo být pořád :D No jinak pohadaly jsme se strochu s babkou a ja honem zmyzla...přešla jsem rybník do kterého jsem zahučela s nohou..aůle super,leginy to přežily i boty ! :D potom jse vyšla na louku tam si lehla ,promyslela a je mi dokonale ! zítra ma babička narozeniny tak ji do kaufu dojedu koupit kvitko...ona to miluje :D tak..no tak nějak..mě už se vubec nechce psát.A myslím,že ani vás už nebaví číst jak tady pišu no a no a no :D takže sladkou dobrou noc a krasné sny :DDD papapa

Celý den se budu učit,učit,učit,učit.

30. dubna 2012 v 10:23 | Werunkawarna
Prazniny jsme se užila,jsem rada že byli aspon si více odpočinu.Dneska rano jsme se s kamoškou trochu pohadaly kvuli tomu,že ona nechce jít na zahradu naší,a že pujde jenom tady venek,ja ji řekla že at jde domu že ja nejdu nikam at jde už.Ano moje chyba,alei ted mam jakousi špatnou naladu,newím neco me asi tiží.No tak jsme se rozhodla ,že se na unit 8 naučím a když dostanu jednišku mohu mít na vízo pořad ješte dvojku :D mám mezí 2-3 takže jdeme ke dvojce :D takže super.
No potom se musím naučit do matyky,a přirodopisu :) super.ale to je až na další týden po prazninách :D takže takhle.venku je krasně ja sedím ve velkých spadlých kalhotech,kabatek od pyžama,sešity učebnce u me :D super.Nechci depku.No tak se mejte. :)

Dva dny po sobě.

29. dubna 2012 v 22:23 | Werunkawarna
Nějak zapomínám na blog...kdyby nebyly ty animace tak asi blog neni aktivní :D už tři dny :D no super.Dneska jsme měli opekačku. :D uplně užasný. No kamoška už u nás spí druhý den.super.No koukame na čs tlaent nebo hlas :D potom na matildu ze včerejška dokoukáme. :D potom..koukneme zase na něco jineho :D čaute.moc neni času :D

Jenom po ránu :D

29. dubna 2012 v 9:31 | Werunkawarna

Tak nuda prostě je !

28. dubna 2012 v 12:02 | Werunkawarna
Když se pošuk nudí !!! PS:silvo ??? prosímtě kde jsi od včerejška stebou nejsem,měli jsme u nás spát a jit na kola,měli jsem to a to...Mobil mi nebereš,doma nejsi.,... ??? kde jsi ?? tak kurwa aspon ten mobil vezmy nebo pojd na facebook !

Telefoní agentura :D

Repujeme,plyveme :D a jenom chčijeme !!!

Když hnup tanči na balone :D
Věřte Nevěřte - Tabule 2x03

27. dubna 2012 v 20:44 | Werunkawarna

S Hurvínkem za lékařem : díl 21-Tonutí

27. dubna 2012 v 20:24 | Werunkawarna

Tak díky....fákt super ! :(

27. dubna 2012 v 19:38 | Werunkawarna
Dnešní den měl být dokonalý ! ted tu semnou měla sedět kamoška měli jsme se chlamat a nemohly bychom přestat.Po škole jsme měli jet na kole,ale ona se na to vysrala ! super...takže šla do města a mě to ani neřekla ...nebere mobil prostě nic.Takže zítra musím přít brzo rano :D A řeknu jí at jde venek !!! A pujdeme na kolo,a byl to jenom omyl ! no takže takhle.Tak prostě už budu končit.těším se na kajinčin desing :)

Tumblr_m35fhiundc1r0i9t4o1_500_large

Dobrý ráno.

27. dubna 2012 v 6:15 | Werunkawarna
Dneska jsem se probudila s pocitem hledat,nestratit,nezklamat....těším se na dnešek .protože je konečně patek. :) a spinka u nás nejlepší kamoška,k tomu ješte jedeme na kolech někam dale. :) Jsem taky rada že od uterka už nemám tu vyražku na ksichtě.Protože to bylo odporné ! a ted mam jak dětskou prdelku.Mejkap mi nijak neniči tvář takže super ! :D :) Ted sedím na hajzlu.notas na nohou ,prsty křapu do klavesnice:D Babička vaři kavu ,a chystá snidani..nějak nemám chut. Pujdu do vany.no vanu nemáme ! :D jsem zvyklá to říkat,je to divný říkat sprchový kout...:D no dobře jsu se osprchovat :D Moje malá sestřenka chape ,že když teče voda tak se člověk močí :D tak vždycky říka "Chci se močit" :D děda jde na hajzl :D takže ahoj.