Září 2011

Jsem tu už !!! no chyběla sjem vám ??

30. září 2011 v 21:05 | Werunkawarna
Ahojky !! mojí bobánci :) doufám,že sem vám chyběla aspon trochu :D No když tu nejsem tak mám dvakrát večí anštevnsot než tu jsem to je fakt dobré :D !! Dneska sjem přijela s karviné a hned jsme jela do Žiliny :D !! táááák !!! to nje fákt dobré ! :D !!! ... no užila sjem si to všechno strašně moc !! zítra tady dám fotečky :D jinak všechny !! články byli přenastaveny ! takžé jste meli co číst. !! jinak ve středu bude vyhodnocení miss :) jenom tak ja budu hodnotit a bodovat takže je to na mně !!! ale uplatky neberu :D !! ježiši co me to napadá :D no takže ták :) koukám na novu na paní drsnou enbo jak se to zase jmenuje :D pujdu s babičkou spát brzo !! protože !!! jsem přijela z žiliny a cestvala jsem celou noc !!! ... prostě už jsme plná všešho a pujdu si z babičkou lehnout ješte pokecáme a zítra jdu za nej kamoškou byla jsem u ni ,ale jenom hraály hry a takové :D ták se tu mejte hezky mojí bobánci :* :)))


miley fotečka

28. září 2011 v 22:30 | Werunkawarna
přenastaveno

krasná fotečka avril :)

28. září 2011 v 16:30 | Werunkawarna
přenastaveno

Avril :D

28. září 2011 v 13:10 | Werunkawarna
PŘENASTAVENO


Nicky Hilton - photoshoot

28. září 2011 v 8:52 | Werunkawarna

"Společnost"

28. září 2011 v 8:45 | Werunkawarna
Každý žijeme v nějaké společnosti.ted minulý týden jsme se o společnosti zrovna bavily :) no tákže společnost je (třída,škola,jídelna,soubor hubení..atd) ... nebo (prezindenská,vojenská,vesnická...atd) je nekolik společností :D no když já už nevím co psát :D ježiši to je krátké :D Společnost dělí me na 3 kasty ! (nízkou,střední,velkou.) nebo tak nejak semto píše :D a tak žije celý svět v těchto třech společnostech :D no tak to by asi stačilo protože ,e fákt nic nenapadá a témata mi nikdy psát nešla :D pááá ... :D

♥♥♥ KARVINÁ ♥♥♥

28. září 2011 v 8:04 | Werunkawarna
Čau,tak bobánci ! dneska jedu do karviné ale to vy asik mco nevíte,protože jsem nepsala dlouho deníček :D ... No !! jinak včerejší zumba = tak přišla sjem tam šla sem do šatny ! a dala si boty a apk vyzula a prsotě pak šla bez nich když jsem viděla,že i ostatní jsou bez nich ! tkžé ták ! no je nás tam 6-7 děcek !!! a jinak dospělí !!! aspon me nikdo nepozouje !! tákžé ták !! :D Bylo to strašně moc dobré.Zacvičila jse si pořádně ! ale pak sjem přišla domu a dala jsem s večeřia nudle s kuřecím masem a pak v noci sjem mela chut a dala jsme si ješte parek neuvařený :D ježiši já vím ! :D To bylo porvné ! a naposledy ! no jinak ted jsme na facebooku :D ...Tak dyštak kdo mě má přidanou mužeme chatovat protože se fakt nudím !!! takže se tu bobánci mejte hezky a já už jdu zase an fcb a nejakou tu grafiku dělat a pak jí tu třeba vložím :D ták pá a pište na forming cokoliv mám chut odpovídat na každou pičovinu :D tákža poslední slova "Mejte se tu hezky a nezničte tento blog " :))


Pište na forming cokoliv:

Kusovka 0.5

27. září 2011 v 20:55 | Werunkawarna
♥♥♥♥Krasná kusovečka ♥♥♥♥
Obrazek zumba :))

27. září 2011 v 20:52 | Werunkawarna