Srpen 2011

Poslední den končí :/

31. srpna 2011 v 20:11 | Werunkawarna
už je tomu tak.je konec práznin.Já tomu ještě ted nevěřím.Bojim se ,že zaspím.Mám budím na 6 hodin,ale pujdu ho přenastavit na 5:30 protože,se musím osprchovat,nalíčit,učesaat,obléct,nachystat svačinu.veci do školy.Prostě ...mám toho hodně.Je to pravda.že je zítra škola ??? mě to totiž nepříjde... ani na 1%.to je divné,Už jsme u tatky je t pohodové.sedím v křesle hned vedle telky :D už tam bude wipeout .:) a pak kriminálky :D ježiši ja nepujdu spát brzo ani když je škola snad! no prostě ja neusnu v 10!!! promě to je jaksi málo.no tatka až bude doma budu must jít spát v devet! ty voléééé !!! aspon ,že je škola 2 dny ! a pak víkend.Aspon zase odpočinek :) nevěřím tomu,že na blogu nebudu moc být v deset v devet prostě táák.Zítra se dozvíme rozvrh hodin.Takže napíšu.A podle toho budu psát.Ale já nepujdu vždy jako pvní na blog,jako první pujdu se učit.První týden jako en moc ,že.Ale jinak jo protože 7.třída je těžká.A když nakonci roku enbud mít ani jednu 4 jak tento rok mela 3 tak mi koupí Netbook.a od tatky dovolenou na 2 týdny tam dke is vyberu :) ježši to je moc.musím to zvladnout.tak jako vím,že na to mám.V jinýác třídách jsme měla dost dobtré známky.ale prostě v šesté jsem se na to uplně vysrala.protože ,pro mě blog byl duležitější.a to mi řekl i tatka,že když jsme na blogu tak se neučím a seru an to.takže proto bude tohle tak.Dneska byl dost dobrý den. :) Zítra hned po škole jdeméé s EVOU do avonu si vybrat řasenky a pak jdeme k její tete pomoc s oslavou a pak pujdeme venku ulovit nejaké kluky :D pujdeme asi ke splavu nebo co ja vím prostě si to užijeme a pak tu dám fotečky ,když se mi bude chtít :) .....a pokud to ewa dobvolí.protože já jí reskpektuji. tak se tu mejte hezky a užíjte si do večera . a pak už se musíte těšít do školy! Kurwa proč už je ta škola ??? no nic ebusu si tu stěžovat jak se těším a jak se netěším. mějte se tu hezky :)
Jestry to čte nejaký muj spolužák,nebo nekdo z meho okoůlí mohu jenom říci "JSTE MI U PRDÉÉÉLÉÉ".Protože to je muj život.ale zase tu nebudu psát. tak něco pááá sladké sny a dobrý ročník ...


Zelený dess//new

31. srpna 2011 v 15:42 | Werunkawarna
1.blog:
2.email:
3.chceš ho:

Líbí se vám tento dess? mě docela jo.

Kamení // vadí kámošce

31. srpna 2011 v 14:49 | Werunkawarna
Byli jsme venku tak hodinku a pul a stačily jsme se rozhádat! protože,jsme si koupily i fatu a tak jsme si užívaly.Kecaly jsme,dělaly prostě kravinky:D i tu holku co nesnášíme jsme potkaly :D ... měla šmoulu,a td čtu na fcb že stál 150kč!! no ,ale ja si ho stejně nekoupím :D :D :D ... venku jsme byli na kamínkovém hřišti.A tam jsme se nudily,a jak jsme me se smály tak kámšoka šla šplhat :D a pak jsme nabrala do jejich bot kamínky a ona "Neházej to na mně" a ja proč NÉ ? ona "protože jinak jdu domu" . A ja to na ní hodila ona mě bouchla batou a žřekra ,že jsem fakt krava debilní.proč jí vadí kámínky? když jsme tam byli s Ewou tak jsme to dělaly pořád :* Tak mě to fakt mrzí no.Pak jsme tam napsala i love sisi ,ale to jsme smazala a pak sjem si je nej a to tam zustalo.Bylo to s kamínkku.Tak jdu se ted balit .protože musím je t k tátovy nebyla jsme tam měsíc a neco protě skoro celé prázniny :D a v uterý jsem nejela do žily kvuli kámošce ,která mě nesnáší no fakt užasné.Díky bohu,že už začne škola! takže fakt díky moc naštevníkum za přeštení.A mejte se tu hezky :)

Dopolední sračka !!!

31. srpna 2011 v 12:51 | Werunkawarna
už jsem byla venku s kámoškou.Jezdily jsm ena kolobkách :D a taky jsem jí točila videoodpoved.Natočila jsme taky užasné video na uvitaní an blog,ale na její,časem to bude i na mojem blogu :) pak jsme jeli do coop večerky a kámoška koujpila Sprajty! mnam!! tož také chlamy!! 4 jsem to asi vyplivla ,protože jsem se smála a tak :D fotky máme taky nejaké :D takže kdyby se mi chtělo tak ej tu dám :D ty volé ja si to neuvědimuji,ale zítra je škola!! ani se mi tomu nechce věřit! Jak jsme všechny pořad byli tak ,že to neskončí a ted to faticky končí :)...to je jedno.Ale smiřte se stím ,že bude malá aktivnost učení bude moc! 7třída je nejtěší a ja nechci mět jako ted 4 proto ,že mě zajima víc blbo než škola!!! takže pá jdu venek mam tam být v jednu takže ,dám boty a jdu :) tentokrát bez .(kolobky) páááá

Selenagomez//desing

31. srpna 2011 v 9:32 | Werunkawarna
Nudila jsem se tak jsem vytvořila další dess ... :D tento dess se mi líbí.
kdo by ho chtěl napište:
1.blog:
2.email:
3.chceš ho:
Jak se vám líbí?

Velká kontrola affs! 30.8.-4.9.

30. srpna 2011 v 21:36 | Werunkawarna
Tady je další kontrola afftíku :) Myslíslím,že mě affs naštěvuji,ale ne 5x týdně! Takže proto je kontrola!je na pet dní protože máte neštevovat 5x.takže doufám,že moje affs ,zustanou všechny.No...uvidíme :)

Vypiš:

1.přezdívka:
2.blog:
3.naštevuješ muj blog 5x ?
4.co chceš za cenu ?(Animace,png,diplom,ikonku.)
5.co chceš na cenu:

Těším se na všechny affs,co se mi zapíšou :)


Rihanna//dess

30. srpna 2011 v 21:16 | Werunkawarna
Chceš tento dess:
1.blog:
2.email:
3.chceš tento dess:

Líbí se vám ?

Emily osment//dessing

30. srpna 2011 v 16:52 | Werunkawarna
Je tu další dess s Emily osment.Myslím ,že je takový normální,není hezký ,ale ani hnusný :) tak kdyby někdo mel zajém napište:
1.blog:
2.email:
3.chceš tento dess:

Werunkawarna bude mít facebook !!!

30. srpna 2011 v 15:33 | Werunkawarna
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÍ ......rozhodla jsem se udělat facebook.Zatím se to ještě planuje.Ale kdyby bylo dost odhlasu mohu ho založit pro moje affs a všechny náštevníky :) takže kdo by chtěl pak muj facebook werunkawarna :) napište pod článek pak budete moc psát i jmena ... ja vas budu jenom hledat :) takže pod článek napište:Jestry chcete aby werunkawarna si založila blog nebo ne! děkuji za názor :)

Klik an tuhle stránku !!!

30. srpna 2011 v 15:04 | Werunkawarna
Návod byl na blogu Bajuleamišule.
já našlu tu stránku.je to zajimavé jak mužete hýbat ze vším a tak :d Takže klik a udělejte si vlaszní gooogle :D

Neposerte se :D
A když ve hliodavači dáte miley cyrud nebo jinou slavnou osobnost tak tam najednou fotky a udělají bum a vy je muužete tvarovat a hýat ze vším :D