Duben 2011

Do komentu!

30. dubna 2011 v 15:19 | Werunkawarna


Ahojky,napiš do komentu ,Odpověd!

upravené foto

30. dubna 2011 v 15:18 | Werunkawarna


Moje foto na mobilu upravené:
Julia Stiles

29. dubna 2011 v 21:14 | Werunkawarna
Ahojky,tady je moje oblíbená herečka taky:


nový dess na blog

29. dubna 2011 v 16:55 | Werunkawarna
Nový dess:


kresby mé

29. dubna 2011 v 16:41 | Werunkawarna


Radostí se člověk strácí!'

29. dubna 2011 v 14:16 | Werunkawarna
Radostí se člověk strácí proč?
No,to je docela jednoduché!
Jseš štasná a zase ne!!
když si štasná tak seš,ale jak jseš smutná tak je normální že člověk radost strAcí!

Aler ja to mám divné!
jsem štasná a zaroven sklmaná!
Mrzí mně že si mně muj kluk nevšímá!
My jsme se spolu rozešly,byl to taky vztah na 1týden a vlastně my to sami necháme štěstí to je máme se rádi ,ale přitom to tajime každou minutu před každým,já to prostě nechápu tu radost ani smutek!

Zákaz na blog!

26. dubna 2011 v 19:45 | Werunkawarna
Omlouvám se všem,ale mám zákaz na notebook a na internet!
dokud si nespravým dvě známky!
Takže prominte!
Děkuji za avší naštěvu!

božííí

25. dubna 2011 v 18:40 | Werunkawarna

Demi: trpí bipolární poruchou

25. dubna 2011 v 17:42 | Werunkawarna
Demi, která oznámila, že končí v show Sonny with a Chance, zjistila při léčbě na klinice, odkud byla propuštěná v lednu, že trpí bipolární poruchou.
"Teď už je mi hodně věcí jasných," řekla úlevně Demi. Ta se na klinice léčila pro duševní nerovnováhu i problémy s příjmem potravy. "Prostě jsem se ze všeho složila, a tak jednoho dne za mnou přišel můj manažer a rodiče a řekli, že bude lepší, když mi pomůže nějaký odborník."

Bipolární porucha je známá také pod názvem maniodepresivní psychóza, a v současné době se s ní léčí například herečka Catherine Zeta-Jones. Tu Demi veřejně podpořila. Tato nemoc způsobuje velké změny nálad a vitality a tím omezuje ´běžný´ způsob života.

"Některé dny jsem vstala třeba v pět ráno a pak klidně fungovala až do noci,"vzpomíná Demi. "Nebo jsem za jedinou noc napsala sedm písniček, teď už mi je jasné, že to moc normální není."

Nemoc má dvě období - manickou, kdy jde všechno jednoduše, člověk je veselý, nic ho netíží, ze všeho má radost a pocit, že zvládne všechno na světě. Mluví rychle a nesrozumitelně, protože obvykle nestíhá říct vše, co si v danou chvíli myslí. Nemusí jíst, spát, jen pracuje nebo dělá to, co ho baví. To ale hrozí vyčerpáním organismu, protože se nekontroluje, kdy jedl nebo pil.
Druhé období je depresivní. Člověk je bez nálady, vyčerpaný, nemá chuť nic dělat nebo jíst, s nikým se vídat, připadá si zbytečný a neužitečný.

V obě fáze se můžou střídat v delších intervalech nebo i několikrát za den.

"Nikdy mě nenapadlo, že mám bipolární poruchu, dokud jsem neskončila letos na klinice, kde mi dělali všelijaká vyšetření," líčí Demi a dodává, že chce teď pomáhat lidem, kteří trpí stejnou nemocí. "Měla jsem pocit, že mám svůj život pod kontrolou, ale bohužel to nebyla vůbec pravda."

"Teď je pro mě důležité, abych pomáhala ostatním, kteří jsou na tom podobně."A na Twitter nezapomněla podpořit Catherine Zeta-Jones: "Neznám Cathrine osobně, ale vím, že to, že se rozhodla pro léčbu, není jednoduché, a já ji strašně držím palce, protože to stojí za to."


Noah ellenwood

25. dubna 2011 v 17:24 | Werunkawarna
Já ho prostě miluji,je užasný škoda že už vypadl!